آخرین وضعیت سامان قدوس بعد از منتفی شدن حضور در لالیگا

آخرین وضعیت سامان قدوس بعد از منتفی شدن حضور در لالیگا

13252
10:35
20 مرداد 1397
سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بعد از منتفی شدن حضورش در لالیگا، راهی لیگ فرانسه می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بعد از منتفی شدن حضورش در لالیگا، راهی لیگ فرانسه می‌شود.

 

به گزارش وب سایت نود، در حالی که سامان قدوس هفته گذشته به اسپانیا رفت و با تیم لالیگایی هوئسکا به توافق رسید، به یکباره رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد اعلام کرد که قدوس باید به سوئد برگردد و اجازه حضور در لالیگا را ندارد.

سایت «OP» سوئد در گزارشی به آخرین وضعیت سامان قدوس پرداخت و نوشت: «قدوس بعد از سفر به اسپانیا روز جمعه به سوئد بازگشت. در حال حاضر خبرهای جدید حاکی از رقابت دو باشگاه آمیان و رن فرانسه برای به خدمت گرفتن قدوس است. در حالی که عکس توافق قدوس با باشگاه هوئسکا منتشر شده بود، به یکباره مسائلی باعث شد کیندبرگ رئیس اوسترشوندس زیر این قرارداد بزند.»

در ادامه این گزارش به نقل از رئیس اوسترشوندس آمده است: « قدوس در حال حاضر آمادگی حضور در تیم دیگری را ندارد و ما هم قرارداد با هوئسکا امضا نکرده ایم.»

بر اساس اعلام سایت «MittMedia-Sport» قدوس روز جمعه در اوسترشوند دیده شده است در حالی که نشانه هایی از باشگاه جدید او مشخص است.

همچنین کیندبرگ گفت که دو باشگاه سطح بالای فرانسوی خواهان قدوس هستند. طبق ادعای سایت «FotbollDirekt» این دو باشگاه آمیان و رن فرانسه هستند و به زودی قدوس به یکی از این تیم ها می رود.

 

2051

نظرات کاربران
حمید
رن بهتره
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۱۱
پاسخ
8
126
ایرانی
یعنی یکی مثل مجیدحسینی بایدبه توراین مدیرمیخورد به توچه کجا میخوادبره پولتوبگیر وسکوت کن انگاربرده گرفته حیف سامان اینقدرنازنینه دلم براش کباب شد
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸:۰۰
پاسخ
6
182