آخرین وضعیت مدیریت پرسپولیس: اصرار وزارت ورزش به تغییر اسپانسر و پاسخ طاهری به معاون وزیر

آخرین وضعیت مدیریت پرسپولیس: اصرار وزارت ورزش به تغییر اسپانسر و پاسخ طاهری به معاون وزیر

9221
18:47
15 آبان 1396
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی استعفایش را تقدیم وزارت ورزش کرده است که در آخرین جلسه با وزیر ورزش حاضر به پذیرش اسپانسر تحمیلی یکی از معاونان وزیر نشده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی استعفایش را تقدیم وزارت ورزش کرده است که در آخرین جلسه با وزیر ورزش حاضر به پذیرش اسپانسر تحمیلی یکی از معاونان وزیر نشده است.

به گزارش وب سایت نود به نقل از مهر ، علی اکبر طاهری که پیش از این نیز چند بار از مدیریت باشگاه پرسپولیس استعفا کرده بود این بار به طور جدی ایستاده است تا حرفش را به کرسی بنشاند و شرایط باشگاه را آنطور پیش ببرد که خودش می خواهد. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در آخرین نشستی که با مسئولان وزارت ورزش داشته تاکید کرده است که حاضر به تغییر اسپانسر روی پیراهن این باشگاه نیست. این در حالی است که یکی از معاونان وزیر ورزش به واسطه ارتباطی که با اسپانسر گذشته سرخپوشان دارد همچنان بر ادامه همکاری با این حامی مالی تاکید دارد.

علی اکبرطاهری که از سوی وزارت ورزش حمایت نشده نگران این موضوع است که در ادامه کار نیز این وزارتخانه که متولی و رئیس مجمع باشگاه است، حمایت خوبی نداشته باشد و شرایط برای ادامه کار سخت تر شود.

به همین دلیل در نشست با وزیر ورزش تاکید کرده است حاضر به تغییر اسپانسر نیست و به درخواست معاون وزیر پاسخ منفی داده است. با این حال وزارت همچنان بر مواضع خود باقی مانده و ظاهرا صحبت های اطرافیان روی وزیر هم تاثیر گذاشته و او از طاهری خواسته است تا اسپانسر قبلی را روی کار بیاورد.

در صورتی که طاهری حاضر به پذیرش درخواست وزارت ورزش شود، باید علاوه بر مبلغ ۱۲ میلیارد تومانی که اسپانسر فعلی به سرخپوشان پرداخت کرده است، جریمه های احتمالی شکایت این حامی را هم پرداخت کند.

با این حال وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس نامشخص و آشفته است و با سفر طاهری به کربلا ابهامات همچنان باقی خواهد ماند. این در حالی است که وزارت ورزش هم واکنش رسمی به استعفای طاهری نداشته و تنها از طریق صفحه شخصی مدیر روابط عمومی این وزارتخانه خبر مخالفت با استعفای وی منتشر شده است.

پس از استعفای طاهری که البته با مخالفت غیررسمی وزارت ورزش هم مواجه شد، نام هایی برای نشستن بر کرسی مدیرعاملی سرخپوشان به میان آمد که به نظر می رسد همه حدس و گمان و تمایل برخی افراد برای حضور در پرسپولیس است.

 

1004

نظرات کاربران
زانیار
اقای داورزنی چرا نمیذاری اقای طاهری کارشو بکنه . چرا اینقدر اصرار داری اسپانسر قبلی برگرده ؟؟ چرا اینقدر اصرار داری پرسپولیس رو تو حاشیه ببری . از وقتی اقای داورزنی امده تو وزارت اقای طاهری استفعا میده
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۵۳
پاسخ
1
27
برانشیش ایوان چارهیچ
پیروزی باید اسپانسر جدید را بپذیرد
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸:۱۴
پاسخ
27
3
Arman
وزیر چقدر به فکر سوگلیشه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۲۱
پاسخ
67
8
اندی
همه پرسپولیسیها تمام قد پشت جناب طاهری هستن، تنها کسی که دلسوزانه داره واسه پرسپولیس احقاق حق میکنه جناب دکتر طاهریه اسپانسر مشترک نمیخوایم ، وزارت ورزش لطفا بفهمید ، شما حق تحمیل اسپانسر به تیم پر طرفدار پرسپولیس رو ندارید و همه پرسپولیسی ها حامی جناب طاهری هستن #هر چی طاهری بگه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲:۳۲
پاسخ
9
135
دربی دوازدهم پرسپولیس 6 استقلال 0
نمیدونم چرا بعضی ها چشم ندارن ببینن پرسپولیس هم صدر جدوله و هم زیبا فوتبال بازی میکنه و نمیدونن چطور حاشیه درست کنن ، به احترام چهل میلیون هوادار دست از سر پرسپولیس بردارید
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۳:۳۱
پاسخ
12
136
شانسپولیس
در صورتی که طاهری حاضر به پذیرش درخواست وزارت ورزش شود، باید علاوه بر مبلغ ۱۲ میلیارد تومانی که اسپانسر فعلی به سرخپوشان پرداخت کرده است، جریمه های احتمالی شکایت این حامی را هم پرداخت کند. !!! چه خبره واقعا ؟؟!!
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱:۴۸
پاسخ
14
110
مرتضي
معاوم نيست براي اين داورزني اسپانسر قبلي چه سودي داره كه هي مگه برگرده دو سال پرسپوليس ثبات داشت كابوس همه تيمهاي ليگ شده اين مسئله خيلي ها رو ناراحت كرده حالا وزارت خونه رسما دست به كار شده اقايون مدير انتخاب كرديد بايد بگزاريد كارش رو بكنه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱:۴۶
پاسخ
6
138
10-10-3
اقای وزیر چرا باید ی اسپانسر خودشو تحمیل کنه اخه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰:۲۵
پاسخ
7
141
هوش یار
چه خبره
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸:۳۱
پاسخ
7
106
6در4 دسته 3 ای
یکیم که درست کار میکنه اخرش میشه این اون کسی که داره تحمیل میکنه اسپانسر قبلیو کسی نیست جز داورزنی اخه این چی از فوتبال میفهمه فقط دنباله منفعته خودشونن
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶:۰۸
پاسخ
7
161
امید
داورزنی به فکر منافع خودش و اسپانسره. ایشون علناً در مصاحبه ای اعلام کرد فسخ قرارداد پرسپولیس با 3090 به ضرر استقلال و تراکتوره. انگار پرسپولیس باید برای دوتا تیم ورشکسته سقوط کرده درآمدزایی کنه. داورزنی حیا کن/پرسپولیسو رها کن
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۷:۵۰
پاسخ
17
194
mehdi
واقغا چرا آقای داورزنی دست از سر پرسپولیس بر نمیداره
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۶:۴۰
پاسخ
10
181
علیرضا تابانی
همراه اول و شیرازی باید خواب پرسپولیس رو ببینن.آقای وزیر فقط و فقط و فقط و فقط و فقط و فقط دکتر طاهری.لطفا با اسم ها بازی نکنید.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸:۰۵
پاسخ
15
198