آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس از زبان فیزیوتراپ تیم در آستانه بازی با الاهلی

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس از زبان فیزیوتراپ تیم در آستانه بازی با الاهلی

3126
20:54
19 فروردین 1398
فیزیوتراپ تیم پرسپولیس گفت: شایان مصلح برای بازی فردا به صورت ۱۰۰درصد آماده نیست و به نظر می‌رسد نیازی به جراحی نخواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، میثم علیپور فیزیوتراپ تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان این تیم گفت: شجاع خلیل‌زاده در این مدت خوب تمرین کرد و آماده بازی است و این در حالی است که سایر بازیکنان هم آماده هستند و مشکلی برای بازی ندارند. البته درباره ماهینی و انصاری باید بگویم آنها چون جراحی داشتند زمان مشخصی برای به میدان آمدن دارند. اما ابتدا باید در بازی‌های دوستانه به میدان بروند تا به شرایط بازی کردن برگردند. به همین خاطر ماهینی به بازی فردا نمی‌رسد. 

وی درباره فشار بازی‌ها و اینکه بازیکنان پرسپولیس مصدوم شده‌اند،‌ اظهار داشت: فاصله کم بازی و بازی در چمن مصنوعی باعث مصدومیت شد و حتی شجاع خلیل‌زاده به همین خاطر از ناحیه زانو آسیب دید اما شرایط همین است.

علیپور درباره وضعیت شایان مصلح ادامه داد: او صددرصد آماده نیست اما امیدواریم که بتواند بازی کند. 

وی در پاسخ به این سؤال که مصلح جراحی می‌کند، گفت: فعلاً از آن مرحله گذشته و او در حال تمرین است.

علیپور در خصوص وضعیت کامیابی‌نیا و اینکه احتمال دارد جراحی کند، گفت: نه، چرا که جراح او گفته که نیازی به جراحی ندارد امیدواریم که دیگر کتف کمال در نرود اما اگر این اتفاق افتاد این شانس را خواهد داشت که روی کتفش کار کند. به همین دلیل حدود چهار ماه قبل کتفش در رفت اما در آخرین لحظات بازی با پیکان او بدشانس بود که مصدوم شد.

1004

نظرات کاربران