آخرین وضعیت مصدومیت باقری، زکی‌پور و شجاعیان

آخرین وضعیت مصدومیت باقری، زکی‌پور و شجاعیان

2950
12:37
27 آبان 1398
پزشک تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت مصدومان این تیم توضیح داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت مصدومان آبی‌های پایتخت توضیحاتی ارائه کرد که به شرح زیر است:

* شجاعیان عمل جراحی خود را انجام داد و در حال حاضر دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد.

* فرشید باقری روند درمانی خود را پشت سر می‌گذارد و از امروز نرم‌دوی را زیر نظر کادر پزشکی آغاز کرده و به زودی پس از انجام تست‌های فانکشنال به تمرینات گروهی اضافه می‌شود.

* زکی‌پور از ناحیه زانوی سمت راست دچار آسیب دیدگی است. عضله کوچکی که به ناحیه مینیسک خارجی می‌چسبد، باعث آزردگی مختصری در مینیسک خارجی شده و توسط چند فوق تخصص زانو که مشاور معاونت پزشکی هستند هم در این زمینه نظرخواهی شده است. در حال حاضر فیزیوتراپی و اقدامات درمانی روی این بازیکن انجام می‌شود و باید دید در ادامه نیاز به آرتروسکوپی خواهد بود یا نه که این موضوع در پایان دوره فیزیوتراپی مشخص می‌شود.

2051

سایت باشگاه استقلال
نظرات کاربران
Abedi
امیدوارم نیم فصل که با نظر استرا چند بازیکن جذب میشه فرشید جراحی کنه
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵:۰۲
پاسخ
0
11
پویا
فرشید باقری چرا جراحی نمیکنه؟ اگه اول فصل جراحی کرده بود الان ب بازی میرسید ی روز میاد سر تمرین ی هفته میره فیزیوتراپی. اخه این چ وضعشه مگه استقلال مسئول نداره ک بهش رسیدگی بشه وقتی پزشک میگه جراحی کنه خودش میگه جراحی نمیکنم و تا الان هم مصدوم هست فقط ی نیمه بازی کرده لطفا بهش رسیدگی بشه چون قرارداد داره و همیشه هم غایب هست اگه نمیخواد بازی کنه قراردادشو فسخ کنین یا از قراردادش کم کنین
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰:۰۹
پاسخ
5
51