آخرین وضعیت پزشکی هافبک و مهاجم پرسپولیس

آخرین وضعیت پزشکی هافبک و مهاجم پرسپولیس

1240
20:52
11 مرداد 1393
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدواریم که ضرب خوردگی پیش آمده برای رضا حقیقی جدی نباشد و دغاغله هم ظرف روزهای آینده برای MRIمجدد اعزام خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدواریم که ضرب خوردگی پیش آمده برای رضا حقیقی جدی نباشد و دغاغله هم ظرف روزهای آینده برای MRIمجدد اعزام خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دکتر حقیقت افزود: پس از بازی با نفت، مهمترین مورد به مصدومیت رضا حقیقی مربوط می‌شد که به دلیل ضربه‌ای که خورد دچار کوفتگی شد اما مشکل به نظر جدی نیست و امیدواریم فردا برای تمرین، مشکلی نداشته باشد.

وی درباره زمان رسیدن دغاغله به تمرینات گروهی خاطرنشان کرد: اقدامات پزشکی و درمانی ویژه‌ای برای او در نظر گرفته شده است. برای اینکه روند بهبود و ترمیم سریعتر انجام شود، تکنیک PRPروی او انجام شد. برای حفظ شرایط بدنی هم تمرینات ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.

پزشک پرسپولیس تصریح کرد: ظرف روزهای آینده دغاغله را برای MRIمجدد اعزام می‌کنیم تا روند و سرعت ترمیم پارگی مشخص شود و بر اساس آن برنامه‌ها را ادامه می‌دهیم تا ببینیم چه زمانی به تمرینات گروهی باز می‌گردد.

 

نظرات کاربران