آدام لالانا: یورگن کلوپ نمی تواند احساسات خود را پنهان کند

آدام لالانا: یورگن کلوپ نمی تواند احساسات خود را پنهان کند

1161
14:51
21 آبان 1396
آدام لالانا می گوید یورگن کلوپ نمی تواند احساسات خود را از دیگر اعضای تیم پنهان کند

وبسایت رسمی برنامه نود - آدام لالانا هافبک انگلیسی باشگاه لیورپول معتقد است که یورگن کلوپ به هیچ وجه نمی تواند شور، هیجان و احساسات خود را از دیگران مخفی کند. 

به گزارش وبسایت نود، آدام لالانا در این فصل نتوانسته به دلیل مصدومیت برای لیورپول بازی کند. او در بازی های دوستانه پیش فصل دچار مصدومیت شد و به نظر می رسد بعد از دیدار های ملی به تمرینات بازگردد. 

به نقل از وبسایت Express، لالانا در فصل گذشته به یکی از مردان کلیدی کلوپ تبدیل شده بود و امیدوار است هرچه سریع تر به میادین فوتبال برگردد. لالانا طی گفت و گویی با خبرنگاران در مورد کلوپ و خصوصیات اخلاقی او گفت:

او هیچ وقت نمی تواند احساسات خود را از ما پنهان کند. اگر او بخواهد حرفی را به ما بزند، حتما آن را خواهد گفت. در اکثر اوقات، کلوپ هنگامی که عصبانی می شود به ما می گوید، کاش می توانستم به زبان آلمانی با شما حرف بزنم. در واقع، انگلیسی حرف زدن او خوب نیست. اما ما هرچه را که می خواهد به ما بگوید را می فهمیم. یورگن واقعا ما را تحسین می کند، ما را سرزنش می کند، ما را بغل می کند، او نمی تواند احساساتش را پنهان کند. او می گوید که می تواند دوست شما باشد، اما نه بهترین دوست شما. زیرا او باید در مقاطع حساس صحبت های اساسی با شما بکند. بعضی اوقات او ناامید می شود و به ما می گوید چرا به اینکه خیلی خوب هستید ایمان ندارید. 

 

لیورپول در حال حاضر با نوزده امتیاز در رده پنجم لیگ برتر انگلیس قرار دارد. 

 

4416

نظرات کاربران
مستاجر خدا
میگم خداییش این گاردیولا چه شانسی داره دقیقا موقعی اومد لیگ جزیره که همه ضعیف هستن ضعیف تر از زمان خودشون یونایتد فرگوسن کجا چلسی خود مورینیو یا آنجلوتی کجا لیورپول .......... خیلی وقته قوی نیست ارسنال و تاتنهام و چند سال پیش کجا این کجا حتی اورتون و تیم های پایین جدول هم قویتر بودن و خود سیتی هم با خریدهاش قویتر شده
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵:۱۷
پاسخ
7
24