آذرنیا: بهتر است لیگ برتر تعطیل شود/ نگران فصل نقل‌وانتقالات نیستیم

آذرنیا: بهتر است لیگ برتر تعطیل شود/ نگران فصل نقل‌وانتقالات نیستیم

684
16:38
22 فروردین 1399
سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی گفت: نمی‌توان پیش‌بینی خاصی درباره زمان ریشه‌کن شدن بیماری کرونا داشت و با این شرایط بهتر است مسابقات لیگ برتر تعطیل شود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن آذرنیا در ارتباط با موضوع محرومیت ماشین‌سازی از سه پنجره نقل‌وانتقالاتی (به دلیل شکایت لوسیانو پریرا) اظهار داشت: ما در این زمینه نگرانی خاصی نداریم، چرا که آقای زنوزی نماینده‌ای را برای رسیدگی به امور شکایت بازیکنان مشخص کرده تا این مشکلات حل شود. در گذشته هم برای پرداخت پول بازیکنان، به دلیل مشکلات به وجود آمده در سیستم ارسال پول، تأخیر به وجود آمده بود، ولی باشگاه این مشکل را حل خواهد کرد.

وی تأکید کرد: ما طلب دخسوس را دادیم و با این بازیکن به توافق رسیدیم. این کار در مورد شیمبا هم صورت خواهد گرفت. ما نگران فصل نقل‌وانتقالات نیستیم. این مشکل در نهایت حل خواهد شد.

آذرنیا در ارتباط با تعطیلی مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: در حال حاضر نمی‌توان پیش‌بینی خاصی درباره زمان ریشه‌کن شدن بیماری کرونا داشت و عقیده من این است که با این شرایط بهتر است بازی‌های لیگ برتر تعطیل شود. مطمئناً دوری از مسابقات شرایط فنی تیم‌ها را با مشکل مواجه خواهد کرد در ضمن 9 هفته هم به اتمام لیگ باقی مانده و زمان هم بسیار کم است. اگر هم بازی‌ها را ادامه بدهند باید یک زمان مشخص را هم برای یک بدنسازی نصفه و نیمه در نظر بگیرند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی در پایان خاطرنشان کرد: اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند طبیعتاً برای فصل آینده هم با مشکل مواجه می‌شویم، این در حالی است که فاصله اتمام تا شروع یک فصل حداقل باید 75 روز باشد. با این شرایط بهتر است که بازی‌ها را تعطیل کنند.

4416

نظرات کاربران