آذری: بحث حضور حسن زاده در استقلال فقط در رسانه ها مطرح شد

آذری: بحث حضور حسن زاده در استقلال فقط در رسانه ها مطرح شد

2582
10:53
03 بهمن 1394
استقلالی ها اخیرا بیانیه ای دادند که در آن نوشته شده بود باشگاه ذوب آهن مسعود حسن زاده مهاجم گلزن خود را به آنها نداد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  استقلالی ها اخیرا بیانیه ای دادند که در آن نوشته شده بود باشگاه ذوب آهن مسعود حسن زاده مهاجم گلزن خود را به آنها نداد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن اما در واکنش به این بیانیه ی گوید: «وقتی باشگاهی بازیکنی را می خواهد و برای او ارزش قایل است، دنبالش می رود. من یک مثال بزنم. ما همین حسن زاده را فصل قبل می خواستیم. به دفتر آقای عابدینی رفتیم و مذاکره کردیم و توانستیم او را از داماش بگیریم. اگر واقعا برای بازیکن ارزش قایل باشند، این کار را می کنند. یا برای جذب کاوه رضایی ما به دیدار مدیرعامل سایپا رفتیم. مذاکره کردیم. پول را ریختیم و بازیکن را گرفتیم.» او سپس نام استقلال را پیش می کند و می گوید: «اینکه می گویند ذوب اهن با ما همکاری نکرده و از این قبیل صحبت ها، درست نیست. اگر استقلال مسعود را می خواست باید نامه می زد. پول می داد و بازیکن را می برد. البته ما اول فصل گفتیم نمی گذاریم کسی برود ولی حداقلش این بود که اگر حسن زاده را می خواستند، درخواست می دادند.» آذری در پایان می گوید: «پارسال ما آندو را از استقلال می خواستیم. همین مراحل را طی کردیم ولی نشد او را بگیریم. بحث حضور حسن زاده در استقلال تنها در رسانه ها مطرح شد و اصلا درخواستی برای جذب او نشد.» 

 

2051

نظرات کاربران
جواد بازویی
ای اقای اذری چرا شما دیگه . این اقایان به خاطر فریب افکار عمومی و طرفداران ابی این حرفا میزنند . اینها اصلا قصد جذب بازیکن نداشتن. این حرفا پیش میکشند که از زیر بار انتقادات خلاص بشن. اصلا معلوم نیست برا چه کاری و هدفی به استقلال امدن. اون از سبک دست که کارش مثلا حمایت مالی هست که کی باید به خودش کمک کنه. اینم از نفر نقل و انتقال که اصلا بلد نیست چیکار کنه. فصل قبلم همین بلا سر استقلال و قعله نویی اوردن و حسرت و گریه، غصه برا هواداران استقلال. هیچ کس نیست به درو دل ما هوادار استقلال برسه.
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۰:۲۶
پاسخ
1
4
وحید
اگر پرسپولیس بهت پیشنهاد میداد چی ! بازیکن رو میدادی ۲ جعبه شیرینی روش تویه لیگ کمپینی علیه استقلال راه اوفتاده که استقلال رو تحریم کنن
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۴:۱۰
پاسخ
13
17
ایدا سادات
اره مثل منصوریان که بیرانوند نداد ششتقلال می خواد بازیکن مفتی بهش بدن خخخخ 66666666
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۳:۴۳
2
3
حمیدرضا
این شیشتقلالی ها همیشه توهم توطئه دارند. زیاد جدی نگیر آقای آذری.
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۷:۱۴
پاسخ
16
15