آذری: رویکرد ذوب‌آهن هیاهو نیست

آذری: رویکرد ذوب‌آهن هیاهو نیست

1516
12:40
29 خرداد 1395
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن خطاب به مردم اصفهان و هواداران این تیم اعلام کرد که رویکرد باشگاه متبوعش هیاهو نیست و در نقل‌وانتقالات بدون حاشیه کار می‌کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن خطاب به مردم اصفهان و هواداران این تیم اعلام کرد که رویکرد باشگاه متبوعش هیاهو نیست و در نقل‌وانتقالات بدون حاشیه کار می‌کنند. 

به گزارش وب سایت نود، تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از امروز (شنبه) آغاز خواهد شد تا این تیم که فصل آینده می‌بایست در چهار جبهه سوپر جام، لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا 2017 به مصاف حریفان برود، خودش را برای مسابقات پیش‌رو آماده کند.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان در ابتدای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در متنی با هواداران ذوب‌آهن به گفت‌وگو پرداخت. متن صحبت‌های آذری به شرح زیر است:

«به نام خدا
ذوب‌آهن بزرگ تمریناتش را از امروز (شنبه - 29 خردادماه 95) آغاز خواهد کرد تا بار دیگر در چالش مسابقات مختلف در جبهه‌های مختلف به سان یک باشگاه بزرگ و حرفه‌ای حضور یابیم و امید آنکه بتوانیم بار دیگر نتایج خوبی را از حیث نتیجه، مدل باشگاهداری، رفتار حرفه‌ای و مسئولیتی که در حوزه فوتبال داریم به منصه ظهور برسانیم.

در همین جا و پیش از صحبت در ارتباط با فصل آینده لازم می‌دانم از همه عزیزان و همراهانی که در فصل گذشته سهمی در موفقیت‌های تیم فوتبال باشگاه ذوب‌آهن داشتند، تشکر کنم، از اعضای تیم فوتبال و کارمندان باشگاه گرفته تا هر فردی که به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم همراه ما در موفقیت‌های‌مان بود. خوشبختانه با قهرمانی در جام حذفی، صعود به‌عنوان بهترین تیم گروهی در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان و جایگاه البته قابل تأمل در لیگ توانستیم به بخش قابل ملاحظه‌ای از رؤیاهایی که در سر داشتیم، جامه عمل بپوشانیم.

تشکری ویژه نیز باید داشته باشم از همه هوادارانی که دل‌شان با نام تیم مورد علاقه‌شان ذوب‌آهن یا اصفهان بزرگ عجین بود و به‌خصوص در دیدار برگشت با العین با حضور گسترده نشان دادند چگونه تیم ریشه‌دار دیار نصف جهان را دوست دارند. هر چند نتوانستیم با شکست العین هدیه خوبی به آنها بدهیم، ولی خرسندیم که قهرمانی در جام حذفی هدیه کوچکی بود در مقابل دریای محبت این عزیزان، محبتی که بسیار امیدواریم ابدی باشد و ذوب‌آهن همواره از داشتن این هواداران و مردمی علاقه‌مند به تیم شهرشان به خود ببالد. هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنیم که در دیدار با العین چند هزار نفر از پشت در ورزشگاه فولادشهر به منازل خود بازگشتند و این نشان از مسئولیت سنگینی است که بر دوش همه ذوب‌آهنی‌هاست. البته باید تشکری ویژه‌تر هم داشته باشم از یکایک کارگران کارخانه بزرگ ذوب‌آهن که می‌دانیم نتایج خوب ذوب‌آهن در دو فصل اخیر نتیجه تلاش‌ها و دعاهای خیر این عزیزان است.

و اما فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر...
در ارتباط با فصل بعد نیز بار دیگر نیاز به تأکید است که پس از پایان فصل گذشته که ذوب‌آهن بیشترین تعداد بازی را نسبت به همه تیم‌های ایرانی در آن تجربه کرد، تمامی تلاش‌ها برای داشتن ذوب‌آهنی با کیفیت، با قدرت، منظم و استراتژیک به کار بسته شد.

ذوب‌آهن که خوشبختانه با اکثر قریب به اتفاق بازیکنانش قرارداد داشت و با کادر فنی‌اش به لحاظ فکری و اجرایی برای فصل پیش‌رو توافقات شفاهی را انجام داده بود، تاکنون بدون دلواپسی خاصی و به‌دور از حواشی و هیاهوی فصل نقل‌وانتقالات در حال بسترسازی، بهبود زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای داشتن روزهای بهتر در فصل آینده است.

نباید از نظر دور داشت که در همین شرایط ذوب‌آهن به خوبی شرایط بازار نقل‌وانتقالات را نیز رصد می‌کند و راهبردهای خود را به پیش می‌برد تا علاوه بر حفظ شاکله نفرات و بازیکنان بسیار خوبش در فصل گذشته، بتواند مهره‌هایی که می‌توانند به این تیم در فصل آتی برای موفقیت کمک کنند را نیز جذب کند.

از همین‌جا به همه هواداران و مردم شریف اصفهان یادآور می‌شویم که ان‌شاءالله با اتکال به خداوند و با تلاش ستودنی مجموعه باشگاه و اعضای تیم فوتبال در فصل آینده نیز بار دیگر تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت تا نماینده‌ای شایسته و درخور برای همه شما عزیزان باشیم.

لازم به ذکر است که باشگاه ذوب‌آهن تنها یک باشگاه مصرف‌گرا نیست که بازیکنان ساخته و پرداخته سایر باشگاه‌ها را مورد بهره‌برداری دهد، بلکه این باشگاه خودش را در جریان توجه به اقتصاد مقاومتی، شرایط اقتصادی کارخانه معظم ذوب‌آهن، مسئولیت در قبال رشد فوتبال، تولید فوتبالیست، رشد استعدادها و توسعه علم در ورزش نیست مسئول می‌داند و با توجه به این راهبرد گام‌های بلندی به سوی آینده بر خواهد داشت.

امید آنکه با تلاش مجدانه ما و به خصوص اعضای تیم فوتبال اعم از کادر مدیریتی، فنی، رسانه‌ای، پزشکی، تدارکات و بازیکنان و همچنین با همراهی شما عزیزان بتوانیم اهداف ذوب‌آهن را به عنوان تیمی متفاوت و بزرگ در فوتبال ایران به پیش ببریم.

در پایان بایستی تشکری ویژه نیز داشته باشم از مدیریت کارخانه ذوب‌آهن اصفهان، مهندس احمد صادقی که همراه ویژه و بازیگر اصلی عرصه موفقیت‌های ما بودند. همچنین از هیئت مدیره ورزشی و همراهی که نباید از ذکر نام و تلاش‌های ستودنی آنها برای برافراشته شدن و ماندن نام ذوب‌آهن غافل شد. مهندس شاهرخ شهنازی، رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن و اعضای هیئت مدیره باشگاه یعنی آقایان مهندس طیب‌نیا، فریدونی و دکتر ناصر. آنچه در موفقیت‌های ذوب‌آهن رخ نمایی می‌کند بی‌تردید نتیجه درایت و همراهی این عزیزان است که باعث می‌شود یک فرضیه در سایه تدابیر فکری هیئت مدیره محترم به هدف بدل شود و در نهایت همه به سمت آنها هدف به پیش رویم.
سعید آذری
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن».

 

2051

نظرات کاربران