آذری: فتحی پیدا شده بود ولی دوباره گم شده!

آذری: فتحی پیدا شده بود ولی دوباره گم شده!

2484
20:56
05 اسفند 1397
مدیرعامل باشگاه ذب‌آهن اصفهان گفت: استقلال بهتر و شایسته‌تر از ما بود و به پیروزی رسید.

به گزارش وبسایت نود، سعید آذری پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: استقلال در این بازی تیم شایسته میدان بود و بهتر بازی کرد و به پیروزی رسید.

وی در مورد اینکه این باخت تأثیر در روند ذوب‌آهن در آسیا و لیگ می‌گذارد، گفت: اگر مسائل لجستیکی را خوب انجام بدهیم ان‌شاءالله تیم ما بالا می‌آید. استقلال امروز زیبا بازی کرد و به پیروزی رسید آنها بهتر از ما بودند باید به حریفان احترام گذاشت به خصوص حریفان بزرگ. بازیکنان ما نتوانستند خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کنند.

آذری در مورد اینکه علی دایی گفته سایپا میلیاردها ماشین فروخته اما پول ما را نمی‌دهد اما به نظر می‌رسد باشگاه شما مشکلی نداشته باشد گفت:‌بهتر است این مسائل را از مدیران باشگاه سایپا بپرسید هیأت مدیره و مدیرعامل ذوب‌آهن به ما کمک کرده‌اند البته اینگونه نیست که ما تیم صنعتی باشیم ما هم مشکلات خودمان را داریم اما نوع مدیریت در دو باشگاه متفاوت است. هیأت مدیره کارخانه و مدیرعامل کارخانه از ما حمایت کرد و حتی بیشتر از اندازه هم از ما حمایت کرده‌اند. اما این را باید بدانید که ذوب‌آهن چندین میلیارد بدهی داشت و زجرها کشیده شده تا این باشگاه به این شرایط رسیده است آنچه تفاوت ما با باشگاه سایپا است توانمندی مدیریت ما در ورزش است که ما داریم و آنها ندارند.

وی در مورد طلب باشگاه ذوب‌آهن از استقلال به خاطر تبریزی و بحثش در مورد فتحی گفت: فتحی گم شده بود دوباره پیدا شد اما دوباره گم شده است من از پرسپولیس پول گرفته‌ام از استقلال هم می‌گیرم. 

آذری در مورد اینکه گفته بود اگر به تیم و باشگاه کمک نشود، استعفا می‌دهد، گفت: کمکی به باشگاه شده است تا ۵۰ درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان پرداخت شود ما این پول را باید فردا به بازیکنان بدهیم. به هر حال مدیریت ذوب‌آهن هم به ما کمک کرده است.

وی در مورد اینکه در جایگاه به خطیر بابت طلب باشگاه‌اش از استقلال صحبت کرد یا نه، گفت: وقتی مدیران در ورزشگاه همدیگر را می‌بینند جای گلایه نیست ما معامله‌ای با استقلال انجام داده‌ایم که این باشگاه به تعهداتش به موقع عمل نکرده که آن هم برمی‌گردد به ساختار اقتصادی کشور تاکنون ۱.۵ میلیارد گرفته‌ایم و ۳۰۰ میلیون دیگر هم می‌گیریم. 

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اینکه تاج و صالحی امیری به اردوی استقلال رفتند، گفت: هم تاج و هم صالحی امیری آدم‌های باهوشی هستند اما ما امروز در زمین خوب نبودیم و باید این واقعیت را بپذیریم آنها هم حتماً ملاحظاتی داشتند که به اردوی استقلال رفتند ان‌شاءالله یک شب هم به خانه ما می‌آیند.

1004

نظرات کاربران
حسام
به خاطر بازیکنان تیم امید رفتند.5بازیکن ملی پوش تیم امید داره استقلال.یه طوری باشه هم به تیم امید کمک بشه هم باشگاهها متضرر نشن.
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷:۰۹
پاسخ
1
18
عشقممم نیمار
از اونور ماشین سازی ..بخاطر شجاعیان..برای عشق_تقلال حاشیه میسازه ..از اینورم‌ ذوب اهن برای تبریزی :-P خب اگ‌ عشق_تقلال پول پرداخت نمیکرد ک اصا قرارداد شجاعیان‌و تبریزی ثبت نمیشد .:-P
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲:۳۱
پاسخ
19
65