آذری: فولادی که در ذهن من است 3 سال کار دارد

آذری: فولادی که در ذهن من است 3 سال کار دارد

1382
23:34
23 شهریور 1398
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مطمئن باشید با یک برنامه‌ریزی سه ساله فولاد می‌تواند خودش را در جمع مدعیان قهرمانی آسیا قرار دهد.

به گزارش وب‌سایت نود، سعید آذری پس از تساوی بدون گل فولاد مقابل سپاهان گفت:‌ به شما قول می‌دهم تیم فولاد خوزستان در پایان فصل جایگاه آبرومندی را تصاحب خواهد کرد. 

وی در مورد اینکه در تمرین اول گفته بود فولاد باید قهرمان آسیا شود و آیا این باشگاه این پتانسیل را دارد،‌ گفت:‌ فولادی که در ذهن من است سه سال کار دارد. چه من باشم چه نباشم. باید یک برنامه‌ریزی میان‌مدت سه ساله انجام شود. خیلی‌ها قسمتی از صحبت آدم را گوش می‌کنند و قسمتی از آن را گوش نمی‌کنند. ما باید سه سال تلاش کنیم و تیم‌مان را سال به سال ترمیم کنیم. اولین پیش نیاز قهرمانی در آسیا این است که به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم. این تیم به نظر من مقداری کار دارد. باید به نکونام و بقیه مربیان جوانی که کار می‌کنند کمک کنیم و در کنار پیشکسوتان محترم که سرمایه‌های ملی ما هستند. مطمئن باشید با یک برنامه‌ریزی میان‌مدت سه ساله فولاد این پتانسیل را دارد که خودش را در جمع مدعیان قهرمانی آسیا قرار دهد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد اینکه در بازی‌های قبلی تماشاگران دو سه دسته می‌شدند اما امروز همه آنها متحد بودند، گفت: وظیفه من این است که به عنوان مدیرعامل باشگاه از هواداران‌مان تشکر کنم. از عوامل ورزشگاه‌ و کسانی که زحمت کشیدند که ورزشگاه را تجهیز کنند این فوق‌العاده است. جلسه‌ای را دیروز با مدیر کانون هواداران داشتیم. لیدرهای باشگاه هم آمده بودند و حول سه محور صحبت کردیم اتحاد، اتحاد و اتحاد. به هر حال شما دیدید که تیم‌شان را 95 دقیقه تشویق کردند این ارزشمند است ما با این شیوه موفق می‌شویم. ولی اگر فشارهای جانبی بخواهد باشد آن چیزی که شما قبلاً دیده‌اید اینها اسلحه‌ایی است که برای آن آدم‌ها کاربرد ندارد. من توصیه‌ام این است که بیایند و کارشان را انجام بدهند.

4416

نظرات کاربران
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
لطفاً از الان به فکر مربی اصلی باشید فولاد به مربی اصلی نیاز داره
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰:۴۹
پاسخ
1
25
عشقممم نیمار
حیف ک حامیای خاص شیش_پولیس نزاشتن شما بیای مدیر عامل عشق_تقلال شین :-P
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۱۵
پاسخ
41
3
نه به مافیای آبی
آقایان در کمیته داوران پاسخگو باشید مگه میشه دو هفته پشت سر هم بسود سپاهان سوت زده شود در بازی با ماشین پنالتی که نبود را برای سپاهان گرفتن در بازی با فولاد پنالتی که بود را برای فولاد نگرفتن
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۴۶
پاسخ
15
33
فقط تیم ملی
اصلا شما هر دو بازی را دیدی که این حرفو میزنی! با اینکه از سپاهان خوشم نمیاد ولی بی انصافی راجع به هیچ تیمی پسندیده نیست
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۳:۱۰
7
7