آذری: مثل خیلی از مدیران یک مینی‌بوس آدم با خودم نیاورده‌ام/نکونام به زمان نیاز دارد

آذری: مثل خیلی از مدیران یک مینی‌بوس آدم با خودم نیاورده‌ام/نکونام به زمان نیاز دارد

3017
16:46
22 شهریور 1398
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تمجید از هواداران فولاد، سرمایه های اصلی و یار دوازدهم تیم گفت: اتحاد رمز موفقیت و سیاست باشگاه است.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در نشست با اعضای کانون هواداران فولاد با بیان این که هدف باشگاه فولاد اتحاد است، اظهارکرد: هر قومیتی که وارد ورزشگاه شهدای فولاد شود برای ما قابل احترام و قدمش روی چشمان ما جای دارد. همه ما یک مشت هستیم و این مشت هیچ وقت نباید گشوده شود چرا که رمز موفقیت و پیروزی ما اتحاد و همدلی مان است. این جلسه فوق العاده برای من مهم بود زیرا نشست با شما برای من که از ارکان اصلی باشگاه هستید و یار دوازدهم تیم محسوب می شوید، اهمیت بالایی دارد.

وی بیان کرد: در هر باشگاهی که فعالیت داشته ام، رابطه ام با هواداران خوب بوده است. خیلی خوشحالم که این جلسه در ایام محرم برگزار شد و ان شاءالله برکات این ماه شامل حال ما نیز شود. باشگاه فولاد، ساختار بی همتایی دارد ولی باید سازماندهی شود. من تنها 2 نفر را با خودم از اصفهان به اهواز آوردم که سال ها است با من کار می کنند و مورد اعتماد من هستند. من مدیری هستم که مانند سایر مدیران یک مینی بوس آدم با خود نمی آورم و به اعضای باشگاه اعتماد دارم و با همین تیم نیز کار می کنم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: کار زیادی در باشگاه وجود دارد که باید با کمک هم انجام دهیم. خواهش من این است فقط رسانه رسمی باشگاه را دنبال کنید تا در جریان اخبار صحیح و دقیق باشگاه و تیم قرار بگیرید و تحت تاثیر اخبار نادرست فضای مجازی قرار نگیرید. 

وی با بیان این که مدیرعامل شرکت، هواداران، امکانات باشگاه و ... مولفه های پیروزی تیم فولاد هستند، افزود: تیم ما کار زیادی دارد و جواد نکونام و تیمش به زمان نیاز دارند. خوشحالم مدیرعامل باشگاهی هستم که مربی آن نکونام است. در کادر فنی، 2 مربی معروف اسپانیایی و2 مربی خوزستانی هست که به همراه دیگر همکاران جواد نکونام مشغول به فعالیت هستند.

آذری گفت: باشگاه فولاد بهترین هواداران را دارد و باید یک جای آبرومند و خوب را برای کانون هواداران باشگاه آماده کنیم تا بتوانند به راحتی کارهای خود را انجام دهند. هر کسی که بخواهد با من صحبت کند، درب دفتر من به روی او باز است. 

وی با بیان این که پای تیم و مربی باید ایستاد و هر وقت احساس کنم هواداران از ماندن من ناراحت هستند یا این که به تیم تحمیل شده ام از کسی ناراحت نمی شوم و می روم، عنوان کرد: باید اصول همدیگر را باید رعایت کنیم و حول یک محور کار کنیم. "اتحاد، اتحاد و اتحاد"، رمز موفقیت ما است.

همچنین در پایان این نشست، تعدادی از اعضای کانون هواداران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

4416

نظرات کاربران
TT فراتر از باشگاه
زخم زبونات از زخم شمشیر دردناک تره
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۱۵
پاسخ
17
20
جنوب کبیر
ممنونیم اقای آذری شنیدم قراره دو بازیکن خارجی جدید هم وارد تیم شوند اناس بنی یاسین ملی پوش اردن و الیویر بومال ملی پوش کامرون که در یوکوهاما ژاپن قرار دارد اگه سپاهان رو ببریم فشار ها از تیم کم میشه از برادران فولادی خواهش میکنم فردا با تمام سختی ها به ورزشگاه بیاین و با تشویق هامون تیم رو حمایت کنیم
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۳۳
پاسخ
2
23
دانیال
فقط مدیر باشگاه هایی مثل سایپا و پیکان و .... تماشاگر با اتوبوس می اورند و اگر نه فولاد و ذوب که طرفدار دارن
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۴۰
پاسخ
3
19
ش پ
چقدر مصاحبه میکنی؟!! خسته نمیشی؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۲۷
پاسخ
27
26
منطق فوتبالی
فولاد تیم دوست داشتنیه وبا تکیه بر جوانانش تو لیگ شرکت میکنه
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳:۵۶
پاسخ
1
20
میلان
فولاد امسال سهمیه میگیره
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۵۸
پاسخ
2
20
مصطفی پاشا گواردیولا
بهترین آکادمی ایران با بهترین مدیرعامل اونم اصفهانی من که خیلی خوش بینم به تیم استانم ان شاالله برگرده به روزهای اوج
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۳۰
پاسخ
1
24
سولدوز تراختورآذربایجان
دیگه مصاحبه بسه اقای آذری.فولادم مثل تراختور میمونه برا ما سعی کن تمام تلاشتو انجام بدی حاشیه های تیمو از بین ببری نه اینکه با مصاحبه هات باعث حاشیه بشی. تو ذوب هر کاری کردی ولی نتونستی هواداران رو مقابل هم قرار بدی پس بدون تو فولاد اصلا نمیتونی چون اونا عزیزان دل ما هستند.اگه روزی به حرفام شک کردی میتونی کلیپ هایی که تو فضای مجازی هست رو ببینی.از همین تریبونم به مردم باشرف خوزستان سلام و عرض ادب دارم بامرامها انشالله بتونیم محبتونو هزار برابر بیشتر جبران کنیم.دوستون داریم.
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۵۸
پاسخ
22
17
جنوب کبیر
فولادی ها مثل آینه هستن اگه احترام بذارید هزار بار بهتون احترام متقابل میشه و اگه مثل هوادارای یه تیم خاص که بویی از فرهنگ و اخلاق ندارن و صندلی ورزشگاه میشکنن کسی بهشون توهین کنه دوباره متقابلا مورد توهین قرارشون میدن شما تراکتوری ها و همچنین بقیه تیمای شهرستانی همیشه در قلب ما فولادی ها قرار دارین
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۱۷
13
16
دوستاره
وای خدا این چقدر عاشق مصاحبه کردن و مطرح شدنه.... ول کن بابا ....هرکاری بلدی همونجا انجام بده بجای حرف زدن
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷:۴۲
پاسخ
17
18
مسی090(هرگز رونالدو 090 نمیشه)
حالا هی به هم تیکه بندازین. ادمین بچاپ
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵:۴۷
پاسخ
1
15
قلعه نویی:ششتقلال را من از دسته۳بالا آوردم
جدیدأ همه به تیم دسته ۳ ای ۶تایی ( داخل و خارج ) که ۲بار ۴تاییش کردیم و ایمون زاید در ۱۰ دقیقه نابودش کرد گیر میدن؟؟؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳:۱۱
پاسخ
30
0