آرای جا افتاده دربی ۸۵ اعلام شد! محرومیت شجاعیان، تذکر به شفر و جریمه ۱۰ میلیونی استقلال

آرای جا افتاده دربی ۸۵ اعلام شد! محرومیت شجاعیان، تذکر به شفر و جریمه ۱۰ میلیونی استقلال

14302
14:02
14 آبان 1396
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خبری جدید به انتشار آرای انضباطی جاافتاده هشتادوپنجمین دربی شهر تهران پرداخت که در آن محرومیت یک بازیکن و تذکر به یکی از مربیان دو تیم دیده می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خبری جدید به انتشار آرای انضباطی جاافتاده هشتادوپنجمین دربی شهر تهران پرداخت که در آن محرومیت یک بازیکن و تذکر به یکی از مربیان دو تیم دیده می‌شود.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به آرای اعلام شده از سوی کمیته انضباطی در خصوص دیدار پرسپولیس - استقلال از هفته دهم لیگ برتر و اعلام آن در سایت فدراسیون، به اطلاع می‌رساند موارد زیر از آرای انضباطی جا افتاده بود که متن رأی کامل به شرح زیر اعلام می‌شود:

* داریوش شجاعیان، هافبک استقلال به دلیل رفتار غیرورزشی و اعتراضات مکرر به تصمیمات داور که منجر به دریافت کارت زرد شد، با توجه به بند پنج ماده 66 آیین‌نامه به یک جلسه محرومیت از مسابقه و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* تیم استقلال به دلیل اعتراض به داور مسابقه مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. وینفرد شفر، سرمربی استقلال هم به خاطر رفتار غیرورزشی و غیرمسئولانه به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

* تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیاء به سمت زمین بازی که منجر به تأخیر در شروع مسابقه داشت که طبق بندهای یک و سه ماده 79 انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. استقلال هم به خاطر فحاشی تماشاگرانش به تیم مقابل، پرتاب نارنجک که منجر به آسیب‌دیدگی یک عکاس شد، پرتاب اشیا که منجر به تأخیر در شروع مسابقه شد و با توجه به سابقه تخلفات متعدد این تیم در فصل جاری، تماشاگران تیم استقلال طبق بندهای یک و سه ماده 79 انضباطی از همراهی تیم خود در یک مسابقه رسمی محروم هستند (این رأی قابل تجدیدنظر است). ضمن اینکه باشگاه استقلال به خاطر تخلفات تماشاگرانش باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم استقلال به خاطر داشتن بیش از پنج بازیکن اخطاری، باید 56 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* همچنین میلاد زکی‌پور به دلیل رفتار غیرورزشی و ضربه زدن به بازیکن حریف بدون توپ که منجر به تحریک و اغتشاش در تماشاگران شد، از همراهی تیم خود در یک دیدار رسمی محروم بوده و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وریا غفوری نیز به دلیل اعتراض به تصمیمات داور با تذکر کتبی روبه‌رو شد.

* شجاع خلیل‌زاده، بازیکن پرسپولیس به دلیل رفتار غیرورزشی، هُل دادن بازیکن حریف قبل از زدن ضربه پنالتی، به یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم شد.

کلیه آرای فوق قطعی است.

 

2051

نظرات کاربران
حمیدرضا
چندین ساله دارم آرای کمیته انضباطی و میبینم مگه میشه تو یک رای یک بندش قابل تجدیدنظر باشه ولی در انتها بنویسن آرا قطعی است؟
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۶:۵۷
پاسخ
0
17
رامین
پس مهدی رحمتی چی اصلامگه میشه رحمتی محروم نشه؟؟؟ کل استقلالومحروم کنیدبره بهتره اینجوری که پرسپولیس نتیجه نمیگیره
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱:۰۱
پاسخ
13
8
Reza
علی قربانی هم به خاطر این که وسط بازی از زمین رفت بیرون تا گل بزنه و بیرانوند هولش داد تا اخر فصل محروم....خخخ.واقعا خنده داره یکم شرم لطفا
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰:۲۲
پاسخ
13
10
داود
کاری به محرومیتا ندارم ولی چه پولی به جیب میزنه این کمیته.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱:۰۶
پاسخ
0
16
CR 6+4 FCP
یک جلسه محرومیت برای هل دادن عادی! جهان سوم
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶:۵۷
پاسخ
4
14
محمدرضا
اصلا معنی نداره ....به قول اقای دایی آخه کجای دنیا بعد بازی میشینن فیلمو دوباره میبینن تا بازیکن محروم کنن؟برا تماشاچیو قبول دارم گرچه اونم اگه بخوان با عدالت نگاه کنن فکر کنم فقط نصف بازیا تماشاگر داشته باشه.برا بازیکن زمانی حکم صادر میشه که زدو خوردای شدید رخ بده.مثل دعواهای راموس تو الکلاسیکو.امیدوارم روزی فوتبالیا پست فوتبالی بگیرن....
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱:۴۹
پاسخ
3
11
نصیر
تا دیدن شجاعیان از تیم ملی خط خورد محرومش کردن تنها بازیکنی که حقش محرومیت بود وریا غفوری بود که به خاطر حضور در تیم ملی محرومش نکردن بقیه بازیکنان اصلا حقشون محرومیت نبود
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵:۵۹
پاسخ
2
13
علی
حالا که استقلال داره نتیجه میگیره دویاره میخوان مثل اول فصل جلوشو بگیرن ، واقعا تاسف برانگیز این همه تبعیض، پس چرا جلال حسینی که داد و فریاد میکنه تو سر داور محروم نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۴:۳۴
پاسخ
56
35
سکوت امواج
تیم نفت فک زده رو بردید زبونت باز شده نتیجه نتیجه می کنی بزار چند بازی ببرین بعد حرف از نتیجه بزن والاااا
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۴۴
5
20
سردار بوکان
خخخ خوبه یه بازی رو بردین دوباره کری میخونین
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۴:۰۷
6
19
دختر استقلالي
عجببب بازم پارتي بازي واسه تيم محبوب اقايان پرسپوليسي كجاي دنيا ارا دوبار مياد چي شد كي ازتون خواست داريوشم بزارين جز محرومين واي بر اين فوتبال جهت دار بدبخت داريوش پهن زمين شد محرومم شد هه هيچي نگيم بهتره عادت كرديم به اين جهت دار حكم دادنا هواداراي پرسپوليس اين همه اشيا پرت كردن سمت خسرو اين همه شعار دادن بعد بدون محروميت بازيكناشون از جمله جلالشون اين همه داد و بيداد كرد فقط بازيكناي مارو ميببنين
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۷:۰۵
پاسخ
61
35
ج شیشتایی بالایی
بازی راندیدین شمااستقلالیهاهواداران کدوم تیم جوورزشگاه رابه هم ریختن باخت که گریه نداره
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳:۲۵
3
7
maryam
عحب عدالتی واقغا خجالت اوره
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵:۲۵
پاسخ
47
90
عابد
خیلی عادلانه ست! باید چی گفت!
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳:۰۴
7
20
مسعود گل باشی
هه من حرفی ندارم مرسی اقای حسن زاده اون دنیا و پل صراطیم هست
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۷:۱۷
پاسخ
124
58
پرسپولیس کبیر و العین صغیر و 6 بیاد موندنی
شش باشی اگه اون دنیا و پل صراط رو قبول داشتی اون همه به پرسپولیسی ها توهین نمی کردی، خودت بهتر میدونی چی میگم
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸:۳۳
5
20
محسن سعیدپور
آقای گل باشی اگه اینکارها را بازیکن پرسپولیس میکردن و رای کمیته انظباطی اینقدر با لطف و عنایتی که به تیم شما داشته به پرسپولیس هم میداشت باز چنین حرفی میزدید حداقل وریا باید یکی دو ماه محروم میشد چی واسه خودت پل صراط و اون دنیا این دنیا را انداختی
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵:۰۱
13
41
6تایی هستن
شش باشی باید 3جلسه محروم می شد شجاعیان
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵:۴۷
15
45
امین
من طرفدار پرسپولیسم!بنظر من بجز غفوری که داور رو لمس کرد و با سینه بهش زد کسی دیگه نباید محروم بشه!تماشاگرای استقلالم جریمه مالی کافی بود!دربی طبیعیه جنگ و دعوای معمولی داره!
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳:۰۰
پاسخ
53
105
ali
پس چرا جلال حسینی که در تمام صحنه ها به داور و دیگران اعتراض و پرخاش میکرد جریمه نشده است . واقعا برای این فوتبال و کمیته انظباطی آن باید تاسف خورد؟
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱:۴۱
پاسخ
142
71
قرمز منه
الان با محرومیت شجاعیان عدالت رعایت شد هرچند باید چندین جلسه محرومش میکردن چون باعث اکثر تشنجا شجاعیان بود دست بهش میخورد چندتا پیچ میخورد رو زمین . ادمین لطفا بچاپ
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰:۵۹
پاسخ
53
165
ج3**4
سرهرخطایی بازیکنهاتون میریختن سرداورسوزشتون ازسیدجلال به خاطرباتعصب وغیرتی بازی کردنشه ته جدولیها سکوت
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
8
25
3☆☆4
اگه ب ایجاد تشنج باشه ک سید جلال الان اصلا نباید فوتبال بازی میکرد!البته وقتی داورا حتی جرات ندارن کوچکترین تذکری ب سید جلال بدن معلومه ک ب رفتاراش ادامه میده
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۴:۰۶
56
17
سارا اس اسی
!!!!! لابی شد؟ چطور شد محرومیت 2 تیکه اومده؟ کی تلفن زده به کمیته انضباطی؟!!!!! باز پای عابدینی وسطه؟
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱:۵۹
پاسخ
245
112
ایدا سادات 25بهمن 1380
عکاس مجروح کردید 6666666666
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۰۷
17
56
محمد
@دو ستاره جعلی ... من زنگ زدم ۱۲۵ ، گفتن فعلا داریم تو رو خاموش میکنیم وقت نداریم جواب بدیم
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵:۰۰
46
32
دو ستاره جعلی روی قلب متخصصین آسیا
زنگ بزن 125 ازشون بپرس ببین قضیه چیه ؟....
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵:۴۴
71
180