آرسنال به دنبال معاوضه اوزیل با ایسکو است

آرسنال به دنبال معاوضه اوزیل با ایسکو است

2201
21:34
30 آذر 1397
آرسنال در نظر دارد تا با انتقال اوزیل به رئال مادرید، ایسکو را به لندن منتقل کند.

به گزارش وبسایت نود، ایندپندنت مدعی شده است آرسنال در نظر دارد تا با انتقال اوزیل به رئال مادرید، در عوض ایسکو را جذب کند. هر دو بازیکن در هفته های اخیر شرایط خوبی در تیم هایشان نداشته اند و زمزمه هایی مبنی بر خروج شان به گوش رسیده است.

مسوت اوزیل در این فصل تحت نظر امری، نتوانسته خودنمایی کند و حتی جایگاهش را در ترکیب اصلی نیز از دست داده است، اما قرارداد چند ساله او با حقوق هفتگی 300 هزار پوندی، خروج وی را از آرسنال با مشکل مواجه کرده است. با این وجود سران آرسنال به این فکر افتاده اند که این بازیکن را به رئال مادرید انتقال دهند و طی معاوضه ای که می تواند به نفع هر دو باشگاه باشد، ایسکو را جذب کند. اوزیل بین سال های 2010 تا 2013 در رئال مادرید درخشید و گفته می شود از بازگشت به مادرید استقبال می کند.

ایسکو هم در هفته های اخیر و به خصوص تحت نظر سولاری، شرایط خوبی در رئال مادرید نداشته است، و با این شرایط احتمال خروج وی وجود دارد، هر چند رئال مادرید برای فروش او 100 میلیون پوند می خواهد که در این صورت آرسنال حتی در صورت انتقال اوزیل به رئال مادرید، باید مبلغی را به تیم اسپانیایی بپردازد.

1878

نظرات کاربران
Takzang1984
سلام جدا خیلی خنده داره اگه سران رئال با این انتقال موافقت کنن .
۰۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۳۴
پاسخ
3
3
رضا
بابا بخدا این سولاری در حد رئال نیست اگه رئال با این سولاری تونست لیگ قهرمانان یا لالیگا که جزو دو تا جام مهم فصله رو بگیره من شاهرگمو میزنم رئال مربیه بزرگ میخواد این کمبود ستاره و عملکرد ضعیف تو نقل وانتقالات هم که واقعا ازار دهنده شده ناشی از تفکرات و عملکرد مربیه بخدا اگه یکی مثل مورینیو بود الان سه چهار تا فوق ستاره میاورد تو تیم
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۰۳
پاسخ
5
14
Hesam
واقعا عالی میشه بهترین بازیکن حال حاضر اسپانیایی ایسکو هست بیاد آرسنال عالی میشه الان کار تیمی آرسنال و تاکتیکهاش جزو 3 تیم برتر اروپاست ولی واقعا مهره ی تاثیرگذار و کلیدی نداره بجز یه دونه اوبامیانگ که اونم باید تغذیه بشه و تنهایی نمیتونه کاری کنه ، بجز ایسکو 2-3 تا بازیکن عالی دیگه هم باید بگیره ... واقعا فوق العاده عالی میشه آرسنال ♥♥♥
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۱۸
پاسخ
24
40
taj
ماهم استقبال میکنیم اوزیل برگرده رئال ایسکو بره ارسنال اوزیل با بازیاش تو رئال همه رو محو میکرد
۰۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰:۲۳
8
15