آرسنال در آستانه جذب مدافع سن اتین با 30 میلیون یورو

آرسنال در آستانه جذب مدافع سن اتین با 30 میلیون یورو

1259
18:35
18 تیر 1398
ویلیام سالیبا به زودی توپچی ها خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بی‌بی‌سی، آرسنال فاصله چندانی با جذب ویلیام سالیبا، مدافع 18 ساله سن‌اتین با قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو  (27 میلیون پوند) ندارد. البته این قرارداد سالیبا را برای فصل بعد، به شکل قرضی مجددا در اختیار سن‌اتین قرار خواهد داد.

قرار است آرسنال هزینه این انتقال را به شکل اقساطی پرداخت کند تا به این ترتیب این انتقال، تاثیر چندانی بر بودجه محدود آن ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی نداشته باشد. سران توپچی ها در پنجره تابستانی تنها 45 میلیون پوند برای نقل و انتقالات کنار گذاشته اند.

آرسنال البته همچنان به تلاش های خد برای جذب یک مدافع میانی دیگر ادامه می‌دهد؛ مدافعی که برخلاف سالیبا بتواند خیلی زود به تیم اول ملحق شده و برای جایگاهی ثابت در ترکیب اونای امری رقابت کند. آن ها همچنان وضعیت کیران تیرنی، مدافع چپ 22 ساله سلتیک را تحت نظر دارند و امیدوارند بتوانند یک هافبک میانی و یک وینگر هم جذب کنند.

سالیبا در سال 2016 به سن‌اتین پیوست و اولین بازی رسمی خود را در سپتامبر 2018 برای این تیم انجام داد. از او که اکنون در تیم ملی زیر 20 ساله های فرانسه حضور دارد، به عنوان یکی از مستعدترین مدافعان میانی جوان یاد می‌شود. 

در همین حین، انتصاب ادو به عنوان مدیرفنی جدید آرسنال نیز خبری است که به زودی به شکل رسمی اعلام خواهد شد. ادو 41 ساله که در سال های 2001 تا 2005 پیراهن آرسنال را به تن کرد و به همراه این تیم به 2 قهرمانی لیگ برتر و 2 قهرمانی در جام حذفی رسید، به تازگی جای خود را در پست هماهنگ کننده ارشد تیم ملی برزیل به جونینیو داده است.

7712

 

نظرات کاربران