آرسنال ۰ - ۳ منچسترسیتی؛ تحقیر دوباره توپچی ها به دست شاگردن گواردیولا

آرسنال ۰ - ۳ منچسترسیتی؛ تحقیر دوباره توپچی ها به دست شاگردن گواردیولا

4336
01:06
11 اسفند 1396
شاگردان گواردیولا برای دومین بار در این هفته به یک پیروزی پرگل دیگر مقابل آرسنال دست یافتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان گواردیولا برای دومین بار در این هفته به یک پیروزی پرگل دیگر مقابل آرسنال دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های آرسنال و منچسترسیتی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با ۰-۳ نتیجه تمام شد تا منچسترسیتی با ۷۵ امتیاز به صدرنشینی مقتدرانه خودش ادامه دهد. آرسنال هم با ۴۵ امتیاز در رده ششم باقی ماند. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۹: رمزی روی پاس مخیتاریان در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و ضربه اش پس از برخورد با کمپانی نزدیک بود وارد دروازه شود اما ادرسون مانع از این اتفاق شد. 

دقیقه ۱۵: سیتی در نخستین حمله خودش روی حرکت فردی تمایی سانه به گل رسید. وینگر آلمانی پس از عبور از چند بازکین آرسنال توپ را به برناردو سیلوا رساند و این بازیکن هم با یک ضربه زیبا دروازه را باز کرد.

دقیقه ۲۸: شاگردان گواردیولا روی یک کار تیمی زیبا به گل دوم هم رسیدند. آگوئرو روی حکرت زیبای سانه در داخل محوطه صاحب توپ شد و توانست سیلوا را پا به توپ کند. این بازیکن هم در دهانه دروازه موفق شد گلزنی کند. 

دقیقه ۳۳: تیم مهمان بار دیگر روی یک حرکت تیمی تماشایی به گل رسید. دی بروین توسط آگوئرو پا به توپ شد و این بازیکن هم توپ را در داخل محوطه به واکر رساند تا او سانه را در دهانه پیدا کند و وینگر آلمانی کار را تمام کرد. 

دقیقه ۵۲: مخیتاریان توسط اوتامندی سرنگون شد تا داور اعلام پنالتی کند. ادرسون موفق شد ضربه اوبامیانگ را مهار کند تا نتیجه تغییری نکند. 

دقیقه ۷۸: اگوئرو روی پاس در عمق گوندوغان در داخل محوطه صاحب توپ شد اما پیتر چک ضربه او را به خوبی دور کرد. 

ویدیو: خلاصه بازی آرسنال - منچسترسیتی

۲۰۳۱

نظرات کاربران
مجتبی۰۰
از همه عجیب تر سکوهای ورزشگاه بود چقدر صندلی خالی دیگه حنای ونگر رنگی نداره
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۳:۲۴
پاسخ
1
23
آتوسااااا
والا من نمیفهمم این ونگر باید چیکار کنه که اخراج بشه . من نمیدونم دیگه منتظرن تا تیم سقوط کنه . اختلاف 30 امتیاز تو هفته 28 ( 10 هفته مونده به پایان لیگ ) گویای همه چیز نیس . اونم امسال که سهمیه لیگ اروپا رو هم دیگه نمیتونه بگیره . ادمین اطفا بچاپ
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۲:۲۷
پاسخ
6
63
Amir
تا وقتی که ونگر باشه، اوبامیانگ که هیچ، رونالدو ومسی هم بیاد تو تیم باز هم فایده نداره WENGER OUT
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۰:۰۳
پاسخ
12
67
موسی فتحعلی
ونگرم ول کن نیس چقد بدبازی میکنه اخه
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۷:۴۹
پاسخ
3
76
جعل پولیس
برگ زرینی دیگری در دفتر طلایی پپ بزرگ... در یک هفته دوبار ونگرو ۳تایی کرد دمش گرم... حالا مورینیو بره از سویا مساوی صفر صفر بگیره افتخارم کنه... اگه بارسا قهرمان اروپا نشه من طرفدار سیتی خواهم بود... باز هم تاکید میکنم گواردیولا بهترین مربی جهان....
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۸:۵۴
پاسخ
40
54
Hala Madrid
شما عاشق تیم های تازه به دوران رسیده اید کلا
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵:۰۵
11
12
mamad madridista
اینکه چیز خاصی نیست اصلا یه قانون داریم به نام پایستگی پپ که میگه سه تازدن به آرسنال هیچوقت ترک نمیشه فقط از روزی به روز دیگه و از استادیومی به استادیوم دیگه موکول میشه
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴:۴۵
9
14