آرسنال 2 - 0 ساندرلند؛ نزدیک تر به سهمیه با گل های سانچز

آرسنال 2 - 0 ساندرلند؛ نزدیک تر به سهمیه با گل های سانچز

1109
01:04
27 اردیبهشت 1396
آرسنال موفق شد مقابل ساندرلند به پیروزی دست یابد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسنال موفق شد مقابل ساندرلند به پیروزی دست یابد.

به گزارش وب‌سایت نود، در دیداری معوقه از هفته سی و چهارم لیگ جزیره آرسنال میزبان ساندرلند انتهای جدولی بود که درنهایت مقابل این تیم به برتری 2-0 دست یافت.

ترکیب آرسنال: چک، هولدینگ، موستافی، مونرئال، بیرین، رمزی، ژاکا، گیبس، اوزیل، سانچز، ژیرو

نیمکت: گابریل، اوسپینا، ولکات، ولبک، ایووبی، کوکلن، الننی

ترکیب ساندرلند: پیکفورد، جونز، کونه، اوشی، مانکیو، لارسن، کترمول، اوویدو، اندونگ، بورینی، دفو

مطابق انتظار این بازی با تسلط آرسنال بر توپ و میدان آغاز شد و شاگردان ونگر چند بار فرصت داشتند روی ضربات ژیرو و سانچز یا رمزی به گل برسند ولی بی دقتی و البته فرم خوب پیکفورد، باعث شد این تیم نتواند به گل برسد. در جدی ترین این موقعیت‌ها یک بار توپ سانچز که وارد دروازه شده بود به خاطر برخورد به بازوی ژیرو مردود اعلام شد و یک بار دیگر هم ژیرو که در آستانه گلزنی قرار داشت، با مهار زیبای پیکفورد ناکام ماند. در تنها موقعیت جدی ساندرلند هم روی یک ضدحمله اندونگ قصد داشت دروازه را باز کند که چک به زیبایی توپ را دفع کرد.

دقیقه43: درحالی که روی پاس اوزیل، بیرین موقعیت بسیار مناسبی برای ارسال پاس به سانچز داشت، خودش اقدام به شوتزنی کرد ولی ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم نیز هرچند با تسلط آرسنال شروع شد ولی این تیم خیلی نتوانست در ابتدای بازی روی دروازه حریف خطرساز شود. حتی اولین موقعیت جدی این نیمه روی ضربه ایستگاهی خطرناک لارسن برای ساندرلند به هدر رفت. با این حال آرسنال درنهایت توانست روی حرکت اوزیل و درخشش سانچز دو گل به ثمر برساند.


دقیقه72: پاس بلند ژاکا به اوزیل رسید و او نیز در دهانه دروازه توپ را به سانچز رساند تا مهاجم شیلیایی گل اول بازی را به ثمر برساند.

دقیقه81: سانتز اوزیل با دخالت موستافی به سانچز رسید تا این بازیکن گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند.

درنهایت این بازی با همان نتیجه 2-0 به پایان رسید.

1405

نظرات کاربران