آرسنال 2-2 تاتنهام؛ دربی جذاب شمال لندن برنده نداشت

آرسنال 2-2 تاتنهام؛ دربی جذاب شمال لندن برنده نداشت

1592
21:54
10 شهریور 1398
دیدار آرسنال و تاتنهام با تساوی 2-2 در امارات به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، دیدار جذاب و هیجان انگیز آرسنال - تاتنهام در امارات به پایان رسید.

آخرین مسابقه هفته چهارم لیگ جزیره با تساوی 2-2 آرسنال و تاتنهام در امارات لندن به پایان رسید تا هر دو تیم بعد از شکست در هفته سوم، در هفته چهارم نیز برنده از زمین خارج نشوند.

این دیدار حساس، از همان ابتدا جذاب و دیدنی شروع شد. آرسنال در ده دقیقه نخست تیم برتر میدان بود و فرصت های خوبی بدست آورد اما در رسیدن به گل ناکام ماند. تا در آن سمت اسپرز روی یک ضدحمله در دقیقه 10 به گل نخست برسد. ضربه زمینی لاملا توسط لنو مهار شد و در ریباند این اریکسن بود که اسپرز را به گل نخست بازی رساند.

آرسنال بعد از این گل ده دقیقه در شوک گل خورده بود و اگر لنو درون دروازه حضور نداشت، آرسنال گل بعدی را هم دریافت می کرد، واکنش های خوب او مانع از ثبت گل دیگری در بازی شد. بعد از این ده دقیقه، آرسنال بار دیگر به حریف فشار آورد و موقعیت های خوبی برای گل داشت که باز هم ناکام ماند.

اما بار دیگر تاتنهام بود که به گل رسید، تکل عجیب و خشن ژاکا روی پای سون تاتنهام را به پنالتی رساند و هری کین در دقیقه 40 از روی نقطه پنالتی بازی را 2-0 کرد. در ادامه نیمه نخست بازی، آرسنال به گلی روحیه بخش رسید. یک حرکت تیمی خوب در وقت های اضافه نیمه نخست اختلاف را به حداقل رساند. این گل روی نبوغ لاکازت درون محوطه به ثمر رسید و حداقل شایستگی آرسنال در نیمه اول بود.

با نیمه دوم هر دو تیم فرصت برای رسیدن به گل بعدی را داشتند. آرسنال بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما تاتنهام نیز روی ضدحمله حساب ویژه ای باز کرده بود و میتوانست طی دو صحنه به گل سوم خود برسد. اما یک بار لنو و بار دیگر تیر دروازه مانع گلزنی تاتنهام شد.

آرسنال هم که نمیخواست بازنده در خانه باشد، فشار زیادی به دروازه تاتنهام وارد کرد تا اینکه در دقیقه 71 روی پاس خوب گوئندوزی و فرصت طلبی اوبامیانگ به گل تساوی رسید. این پایان کار نبود و عطش دو تیم برای برد ادامه داشت، اما گل دیگری در این مسابقه به ثمر نرسید تا این بازی جذاب با تساوی 2-2 به اتمام برسد.

1878

نظرات کاربران
امین
این همه بازیکن داره آرسنال بازم شخصیت قهرمانی ندارم خیلی عجیبه تازه دیگه مثل زمان ونگرم شناور بازی نمیکنن و نشونی از اون آرسنال قدیم ندارن
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴:۰۱
پاسخ
3
6
حسین آرسنال
بازی عالییی بود و لاکازت هم فوق العاده بود. مرسی آرسنال
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۲۹
پاسخ
2
42
محمد جواد
واقعا چرا لاکازت رو کشید بیرون ؟؟!!لاکازت مهاجم فوق العاده زهر داریه
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۲۹
پاسخ
7
25
علی
خودش اشاره کرد تعویضیش کنن .چون از ناحیه همسترینگ مصدوم شده
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۱:۱۱
0
25
عشقممم آگوئرو
بازی فوق العاده زیبایی بود.
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۱:۰۲
پاسخ
0
48
طرفداز تاتنهام
عالی بودین مخصوصا سون.... کاش بازی رو میبردین تا روی این ارسنالیا کم شه
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۰۶
پاسخ
64
26
علی
تو نیمه دوم که تاتنهام داخل قوطی به سر می برد
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲:۴۳
5
44