آرنولد: به تساوی بسنده نمی‌کنم/ ابراهیم: سوریه امیدوار به صعود است

آرنولد: به تساوی بسنده نمی‌کنم/ ابراهیم: سوریه امیدوار به صعود است

991
20:49
24 دی 1397
سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال استرالیا و سوریه پیش از رویارویی در بازی پایانی مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اظهار نظر کردند.

به گزارش وبسایت نود، تیم‌های ملی فوتبال استرالیا و سوریه در دیدارهای همزمان ساعت 17 فردا (سه‌شنبه) در گروه B جام ملت‌های آسیا به مصاف هم می‌روند. دیگر بازی این گروه میان تیم‌های ملی اردن و فلسطین برگزار می‌شود.

گراهان آرنولد، سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا در نشست خبری پیش از بازی برابر سوریه گفت: به نتیجه تساوی در این بازی با وجود صعود به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا بسنده نمی‌کنم و باید پیروز شویم. هدف استرالیا در بازی فردا برابر سوریه کسب 3 امتیاز و بهبود سطح فنی‌مان است. تمرکز ما فقط روی بازی خودمان و رسیدن به دومین پیروزی در مرحله گروهی است.

وی افزود: هیچ فشاری احساس نمی‌کنم و می‌دانم در برخی از گروه‌های جام ملت‌های آسیا هنوز تکلیف تیم‌های صعود کننده مشخص نیست. در هر بازی با هدف پیروزی وارد می‌شویم و به بازیکنان استرالیا اعتماد کامل دارم.

فجر ابراهیم، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه که چند روز قبل جایگزین برند اشتانگه شده بود در این نشست خبری عنوان کرد: ابتدا از یک اتفاق بزرگ می‌خواهم حرف بزنم. عمر السومه بازوبند کاپیتانی را به من داد که کاری بزرگ از سوی یک بازیکن بزرگ است. السومه هنگام دادن بازوبند کاپیتانی به من گفت که برای او نشان‌ها مهم نیستند و از بازی برای تیم ملی کشورش خوشحال است.

او ادامه داد: سوریه هنوز برای صعود به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا شانس دارد. در فوتبال منتظر هر اتفاقی می‌توانیم باشیم. شاید شانس سوریه کم باشد اما باید از نظر روانی مهیای نبرد با استرالیا شویم و امیدوار به صعود با کسب پیروزی باشیم.

1004

نظرات کاربران