آزمون، جهانبخش و هم‌تیمی قوچان‌نژاد در لیست PSV آیندهوون

آزمون، جهانبخش و هم‌تیمی قوچان‌نژاد در لیست PSV آیندهوون

11880
10:00
05 بهمن 1395
طبق اعلام رسانه‌های هلندی دو بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گزینه‌های PSV آیندهوون برای نقل‌وانتقالات زمستانی هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  طبق اعلام رسانه‌های هلندی دو بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گزینه‌های PSV آیندهوون برای نقل‌وانتقالات زمستانی هستند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، جفرسون فارفان که پس از جدایی از باشگاه الجزیره امارات بازیکن آزاد است و تیمی ندارد، گزینه باشگاه PSV آیندهوون برای نقل‌وانتقالات زمستانی است.

سایت هلندی «PSVprimeur» اعلام کرده که این مهاجم پرویی فقط یکی از شش گزینه PSV است که اتفاقات خاطرات خوبی هم در این تیم دارد. جفرسون بین سال‌های 2004 تا 2008 شصت‌وهفت گل برای PSV به ثمر رساند و 21 پاس گل داد. پیش از آن هم در تیم آلیانز لیما حضور داشت و به همین دلیل جفرسون به بازیکن جذابی تبدیل شده است.

این سایت هلندی به رابطه خوب فارفان با باشگاه PSV اشاره کرده و اینکه بدون تیم و آزاد بودن او شانس حضور مجددش در این تیم را بیشتر می‌کند. علاوه بر جفرسون، سام لارسون از تیم هیرنوین، سردار آزمون از تیم روستوف روسیه، آندری ایوان از یونیورسیتاته کرایوا رومانی، می‌مون ماهی از خرونیخن و علیرضا جهانبخش از تیم AZ آلکمار دیگر گزینه‌های PSV آیندهوون هستند که فیلیپ کوکو، سرمربی این تیم آنها را زیر نظر دارد.

 

2051

نظرات کاربران
sajad**
به نظر من خوب نیس مخصوصا برا سردار با جهانبخش ولی اگه گوچی بود خوب بود این دو تا الان وقتشه به یه تیم خوب برن وگرنه بعدا سنشون بالا میره
۰۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۷:۱۲
پاسخ
3
12
پرسپولیس
امیدوارم سردار و جهانبخش تا جایی که میتونن پیشرفت کنن خدا کنه از این تیم شیشتقلالیا حداقل یه نفر هم ترانسفر شه آرزو بدل نمونن
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵:۵۹
پاسخ
9
13