آزمون و انصاری‌فرد جزو ستاره‌های هفته مسابقات انتخابی جام جهانی از دید AFC

آزمون و انصاری‌فرد جزو ستاره‌های هفته مسابقات انتخابی جام جهانی از دید AFC

1425
17:23
20 مهر 1398
کنفدراسیون فوتبال آسیا با اتمام دور سوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر ستاره های این هفته را معرفی کرد.

به گزارش وب سایت نود،  کنفدراسیون فوتبال آسیا با اتمام دور سوم مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر به تمجید از ستاره های این هفته پرداخت.

AFC از تیم ملی کشورمان که موفق شدند کامبوج را با نتیجه 14 بر صفر شکست دهند، سردار آزمون و کریم انصاری فرد را جزو ستاره‌های این هفته آورد.

سایت AFC درباره آزمون نوشت: با وجود گلزنی در هفته‌های گذشته به تیم هایی مثل بنفیکا و لیون برای آزمون گلزنی مقابل کامبوج کار سختی نبود. ستاره زنیت بار دیگر توانایی هایش را ثابت کرد و در این بازی هت تریک کرد.

این سایت درباره انصاری فرد این طور نوشت: کم اتفاق می‌افتد در بازی‌هایی که یک بازیکن هت‌تریک می‌کند، جایزه بهترین بازیکن زمین را کسب نکند اما این اتفاق برای آزمون افتاد و کریم انصاری‌فرد با زدن 4 گل در این دیدار این عنوان را از آن خود کرد.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
بازیکن اماتور هم میتونست مقابل کامبوج ..تبدیل ب ستاره شه :-)
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱:۳۲
پاسخ
42
10
علی
از ترین های سایت هستی...بیشترین تعداد دیسلایک
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۳۰
6
12
من ایرانیم افتخارمه
فازت چیه پس علی داییم کشک دیگه و رونالدوهم به تیم های سطح پایین زیاد گل میزنه با تیم های خوب موقعیت کمه پس گلم توش کمه تو تیم های ضغیف موقعیت زیاده گلشم زیادتره دمشونم گرمممم
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۰۶
3
12
حیف از فوتبال
لطفا یادتون باشه با این پسر چیکار داشتید میکردین... و همش میگفتید حق علیپور که تیم ملی باشه...پس چرا الان ساکت هستید؟ چرا از دعوت نشدن مهاجمتون انتقاد نمیکنید.؟؟ سردار واقعا سردار تیم ملی ایران امیدوارم همیشه موفق باشی پسر خوب ایران
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۰۳
پاسخ
11
44