آزمون و جهانبخش احتمالاً امیدها را همراهی نخواهند کرد

آزمون و جهانبخش احتمالاً امیدها را همراهی نخواهند کرد

2143
11:47
08 دی 1394
دو بازیکن تیم امید که در اروپا بازی می‌کنند احتمالاً امیدها را همراهی نخواهند کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دو بازیکن تیم امید که در اروپا بازی می‌کنند احتمالاً امیدها را همراهی نخواهند کرد.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از سایت شبکه فوتبال آسیا، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون به احتمال زیاد در بازی‌های مقدماتی المپیک 2016 ریو غایب هستند.

این رقابت‌ها در روزهای فیفا دی نیستند و به همین دلیل باشگاه‌ها نمی‌توانند با درخواست‌هایی که بابت ملی‌پوشان رده سنی امید به آنها می‌رسد موافقت کنند.

بازیکن آلکمار از قول مسئولان آلکمار اعلام کرده که تیم هلندی امکان همراهی تیم زیر 23 ساله‌های ایران را به او نمی‌دهد و آزمون هم نمی‌تواند با این شرایط باشگاه روسی روستوف را ترک کرده و همراه تیم امید ایران به فطر برود.

20441

 

 

نظرات کاربران
حسین
به نظرم بین کادر فنی تیم امید جهت استفاده کردن بازیکنان لژیونر اختلاف هست . از یک طرف مایلی کهن مخالف ازمون و عزت الهی هست به این دلیل که اونها مصدوم و نا اماده و همچنین بی انگیزه کردن دیگر بازیکنان اماده که در همه اردوها حضور داشتن ولی جهانخش رو قبول داره اما از یک طرف دیگر خاکپور و طباطبایی به دنبال استفاده از هر سه بازیکن هستن مانند مسابقات دور مقدماتی که ازمون با وجود تمرین نداشتن با تیم امید 4 تا گل زد هرچند مایلی کهن از او ناراضی بود به این دلیل موقعیت های زیادی از دست داد به خصوص در مقابل عربستان / یک نظریه دیگر نیز هست و ان اینه که کلا کادر فنی به این بازیکن های مصدوم و نااماده اعتقادی ندارن و همچنین این سه بازیکن دلشان با تیم امید نیست و برچسب کی روشی دارند به همین خاطر این جلسات تیم امید با اونها فقط جهت گمراهی رسانه ها مبنی بر تمایل کادر فنی از این بازیکن هاس تا فشاری از طرف رسانه ها صورت نگیره
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۴:۲۳
پاسخ
0
1
هادی
کار تیم ملی یکم مشکل شد.بقیه بازیکن ها باید بیشتر تلاش کنن که به سطح آزمون و جهانبخش برسن.
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۰:۱۷
پاسخ
0
1
اسسسسسسسسس
جدا از این صحبتا یه سوال: مگه نمیگن تیم امید؟! ینی بازیکنای این تیم کسایی هستن که امیدواریم آماده بشن واسه تیم ملی بزرگسال... درسته؟! الان آماده شدن این دو بازیکن دیگه... درسته؟ آقای مایلی کهن اگه هنر سرمربی گری داره چرا نمیره چند تا بازیکن دیگه رو از جوونا برداره بیاره تو تیم ملی امید؟ چرا می خواد با بازیکنایی که الان به اندازه کافی واسه تیم ملی بزرگ شدن ترکیب بچینه؟ مگه وظیفه سرمربی امید هر کشور این نیست بازیکن جوون خوب پیدا کنه تربیت کنه واسه تیم ملی؟ اصلا آیا همچین وظایفی برای آقای مایلی کهن شرح دادن؟ یا نه فقط ازش خواستن بره المپیک یا...؟
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۴:۳۱
پاسخ
5
2
زانیار
حیف شد
۰۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱:۳۲
پاسخ
1
3