آزمون و پوپوف در فهرست تأثیرگذارترین زوج‌های خط حمله در لیگ برتر روسیه

آزمون و پوپوف در فهرست تأثیرگذارترین زوج‌های خط حمله در لیگ برتر روسیه

1267
19:07
01 اردیبهشت 1397
یک روزنامه روسیه‌ای از دو بازیکن خط حمله تیم روبین‌کازان به‌عنوان مؤثرترین مهاجمان نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه یاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک روزنامه روسیه‌ای از دو بازیکن خط حمله تیم روبین‌کازان به‌عنوان مؤثرترین مهاجمان نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه یاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، روزنامه بیزنس‌آنلاین روسیه در گزارشی تحت عنوان مؤثرترین زوج‌های خط حمله لیگ برتر فوتبال این کشور نوشت: اگر تیم روبین‌کازان در نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه مشکلات فاجعه‌باری در خط حمله داشت، اما در حال حاضر شرایطش اصلاح شده است. روبین‌کازان در فصل بهاره لیگ برتر روسیه 10 گل به ثمر رساند. این در حالی رخ داد که کازانی‌ها در 20 بازی قبل از آن همین تعداد گل را به ثمر رسانده بودند. بیشترین گل‌های تیم روبین‌کازان در ماه‌های مارس و آوریل توسط زوج سردار آزمون و الکساندر پوپوف به ثمر رسیده‌اند.

 در ادامه مطلب این روزنامه آمده است: سردار آزمون پس از نیم‌فصل زمستانی لیگ برتر روسیه تغییر کرد و بهترین بازیکن این رقابت‌ها در نیم‌فصل دوم به لحاظ تعداد گل‌ها و پاس گل است.

مهاجمان تیم‌های زسکا مسکو، لوکوموتیو مسکو، کراسنودار و اسپارتاک مسکو پس از سردار آزمون و الکساندر پوپوف در رده‌های دوم تا پنجم مؤثرترین‌های خطوط حمله تیم‌های لیگ برتر روسیه در نیم‌فصل دوم قرار دارند.

20441

نظرات کاربران