آشنایی با پرافتخارترین‌های لیگ/ دست‌نیافتنی مثل سیدجلال، ژنرال و محرم

آشنایی با پرافتخارترین‌های لیگ/ دست‌نیافتنی مثل سیدجلال، ژنرال و محرم

12035
14:40
23 مرداد 1398
سید جلال حسینی با 7 قهرمانی پرافتخارترین چهره تاریخ لیگ برتر است.

به گزارش وب سایت نود، در طی 18 دوره لیگ برتر، برخی از چهره‌ها، از موقعیت ممتازی در تاریخ این مسابقات برخوردار هستند و رکورد ویژه‌ای به نام خود ثبت کرده‌اند. در حالیکه تنها چند روز به آغاز نوزدهمین دوره این مسابقات باقیمانده، وب سایت نود به بررسی برخی از رکوردداران این مسابقات پرداخته و در این بخش پرافتخارترین چهره‌های تاریخ لیگ برتر معرفی شده‌اند.
7 قهرمانی: سید جلال حسینی
سید جلال حسینی با 7 قهرمانی پرافتخارترین چهره تاریخ لیگ برتر است. 7 قهرمانی سیدجلال در 15 دوره بازی او بدست آمده است. این مدافع، تنها بازیکنی است که با 3 تیم مختلف به قهرمانی رسیده است.
جلال حسینی برای نخستین بار با سایپا در لیگ ششم فاتح لیگ برتر شد. او بعدها به عضویت سپاهان پرستاره درآمد و به همراه این تیم 3 دوره پیاپی از لیگ نهم تا یازدهم قهرمان لیگ برتر شد. اما این تنها تجربه سید جلال در 3 قهرمانی پیاپی نبود او بعدها به عضویت پرسپولیس درآمد و با این تیم نیز از لیگ شانزدهم تا هجدهم به قهرمانی رسید و با 7 قهرمانی به رکوردی دست یافت که رسیدن به آن چندان آسان به نظر نمی‌رسد.
5 قهرمانی: محرم نویدکیا
محرم نویدکیا عضو ثابت سپاهان در سالهای پرافتخار این تیم بود و این بازیکن، زردپوشان اصفهانی را در هر 5 قهرمانی در لیگ برتر همراهی کرد تا رکورددار قهرمانی با پیراهن یک تیم در تاریخ مسابقات باشد. محرم رکورد ویژه‌ای نیز دارد که در هر 5 قهرمانی، کاپیتان سپاهان بوده و جام را بالای سر برده است.
5 قهرمانی: امیر قلعه‌نویی
امیر قلعه‌نویی با 5 قهرمانی پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر است. این رکورد نیز از جمله رکوردهایی است که رسیدن به آن مشکل به نظر می‌رسید. قلعه‌نویی به همراه استقلال 3 دوره ( لیگهای پنجم، هشتم و دوازدهم) و به همراه سپاهان دو دوره ( نهم و دهم) فاتح لیگ شد. در مقطعی، لیگ برتر تحت سیطرۀ مطلق ژنرال بود. این مربی از لیگ پنجم تا دوازدهم در 6 دوره از ابتدای فصل تیم داشت که در 5 دوره به قهرمانی رسید و در یک فصل دوم شد.
پس از قلعه‌نویی، برانکو ایوانکوویچ با 3 قهرمانی و حسین فرکی با 2 قهرمانی پرافتخارترین مربیان تاریخ لیگ برتر هستند.


4 قهرمانی: مهدی رحمتی
مهدی رحمتی از جمله بازیکنانی است که چندین رکورد به نام خود ثبت کرده است. این بازیکن یکی از چهره‌های پرافتخار تاریخ لیگ برتر نیز محسوب می‌شود. این دروازه‌بان دو بار با استقلال در لیگ‌های پنجم و دوازدهم و دو بار با سپاهان در لیگ‌های نهم و دهم به قهرمانی رسیده است.
4 قهرمانی: هاشم بیک زاده
هاشم بیک‌زاده نیز یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر است. در مقطعی این بازیکن بهترین دفاع چپ ایران محسوب می‌شد و هر تیم پرستاره‌ای برای تکمیل تیم خود به دنبال جذب بیک‌زاده بود. بیک زاده با استقلال در لیگ‌های هشتم و دوازدهم و با سپاهان در لیگ‌های دهم و یازدهم به قهرمانی رسید.
4 قهرمانی: حسین پاپی
حسین پاپی یکی از وفادارترین بازیکنان تاریخ سپاهان است. این بازیکن از لیگ چهارم به عضویت زردپوشان اصفهانی درآمد و تا فصل پیش در این تیم بازی کرد. پاپی در سپاهان در لیگ‌های نهم، دهم، یازدهم و چهاردهم به قهرمانی رسید.


4 قهرمانی: رحمان احمدی
رحمان احمدی دروازه‌بان سایپا در ششمین دوره لیگ برتر بود و با این تیم به قهرمانی رسید. این دروازه‌بان در 2 مقطع در سپاهان حضور داشت و به همراه این به 3 قهرمانی دست یافت. رحمان احمدی در لیگ‌های نهم، یازدهم و چهاردهم فاتح مسابقات شد تا در مجموع با 4 قهرمانی از جمله چهره‌های پرافتخار لیگ برتر باشد.
 

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
فقط صخره سرخ.سید جلال تمام نشدنی.هنوز دود از کنده بلند میشه
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۶:۴۱
پاسخ
30
75
رامین
استقلالیا وحمتیو نداشتن میخواستن چی بگن؟ البته رحمتی میتونست جامهای بیشتی بدست بیاره اما یه عده از بازیکنای قدیمی استقلال متحد شدن و باحاشیه سازی براش نزاشتن به افتخارات بیشتری برسه اینم عادت بد استقلالیاس هرکی میرسه اون بالا رو بجای اینکه براش خوشحال بشن سعی کنن بهش برسن زیرابشو میزنن میکشنش پایین
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۳۶
پاسخ
13
37
امیرخان6
سلطان ستون و سخره سیدجلال محرمم دوست داشتنیه برانکوهم اگه میموند قلعه نویی رو جا میزاشت
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۴۱
پاسخ
18
69
هتریک خاطرس واس ما
دوستان همینطور ک از نام مستعارم پیداس هتریک خاطرس واس ما پاینده باشید
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۱۱
پاسخ
5
51
رهگذر
چقدر جالب همشون چند تا قهرمانی با سپاهان دارن .
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۰۷
پاسخ
3
45
Arf
اِ...پس چرا ازتیراختور کبیر هیچکس نیست؟:)))نمیدونم تراکتوریاچراخودشونو باسپاهان که۱۷سال قبل اونا تاسیس شده و کارنامش برای همه مشخصه مقایسه میکنن.حتی ذوب آهن قدیمی تروپرافتخارتر تراکتوره.اون موقع که ذوب فینال آسیابود تراکتور لیگ۱بود:)
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۳۴
پاسخ
11
114
امید
جون بعد از منچستر اول هستن..اینجا بحث لیگ ایرانه
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲:۰۴
4
62
Erfan
هرجا سخن از افتخار است نام سپاهان می درخشد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۲۲
پاسخ
60
69
Asma seven
پرسپولیس بیشتر میدرخشد...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۳:۳۱
28
54
arya
اگه برانکو میموند ادام همتی از همشون بیشتر افتخار میگرفت
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴:۲۳
پاسخ
34
66
عشقممم آگوئرو
سپاهان یه جورایی پلی برای پیشرفت همه شون بوده
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۰۰
پاسخ
54
98
عشقممم نیمار
افتخارات جعلی جلال حسینی :-)
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵:۵۵
پاسخ
188
62
دو ستاره ای که فقط لگوی پیراهن شماست
کلا مکتب تیم شما جعلیه بعد اومدی درباره بقیه کامنت میزاری ؟ برو عمویی به فکر درس های که افتادی باش که باید شهریور امتحان بدی ول کن این چیزارو
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۱۰
11
51
پولفسول و بودیمیر به فیفا شکایت کردند
داش علی منصور قهرمانی تو آسیا را دارد به عنوان بازیکن و به مربیگری مرحوم پورحیدری ... چیزی که برای شما رویا و افسانه است ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۴۷
74
18
perspolisi
از صبح تا شب تو سایت فقط داری کامنتای خنده دار میذاری دیسلایک میگیری خدایی خسته نشدی ؟؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۴۶
12
62
Peyman Sulduz
سید جلال که سهله، کل اسطوره هاتون جمع بشن تا 100 سال دیگه هم نمیتونید قهرمان آسیا بشید(**)! فقط قهرمانی مشکوک توو لیگ ایران!
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۳۱
75
26
حمید
یدونه دیگه جام بیاره تعداد جام های قهرمانیش اندازه استقلال میشه خخخ
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲:۱۷
15
133
omid
اونیکه جعلی ستاره های شماست راستی داچعلی منصورتون چند تا قهرمانی داره؟؟؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶:۱۴
20
118
فقط زرد طلایی
زیر سایه ی سپاهان بزرگ ، این بازیکنان پر افتخار شدند . حتی قدرت وزارت ورزش در چند سال اخیر هم نتونسته خللی به بزرگی نام سپاهان وارد کنه و اگر از حمایت های تبعیض آمیز از یک تیم خاص دست بردارند ، بازیکنان دیگری هم با نام سپاهان پر افتخار خواهند شد . ادمین بی طرف منتشر میکنه
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴:۴۱
پاسخ
99
74
محسن
جالبه که همشون این افتخارات رو با سپاهان کسب کردند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳:۲۷
پاسخ
58
66
احسان
عشقست سپاهان و این همه افتخار
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲:۰۷
پاسخ
62
57
Hattrick
توجه کردین همه ی بازیکنهایی که اسمشون برده شد یا همه ی افتخاراتشون با سپاهان بوده یا نیمی از افتخاراتشون... اوه اوه اوه چه حالی کردم از این پست دمتون گرم
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷:۳۲
پاسخ
102
75
Sajjad47
تنها دو نفر ازاینا توی یه تیم ب این عناوین رسیدن اونم محرم و پاپی و این نشون از تعصب و غیرت سپاهان و سپاهانی میده
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۴۵
پاسخ
57
83