آغاز تمرینات تیم امید با غیبت 11 بازیکن/ چیپ‌زنی قائدی در تمرین

آغاز تمرینات تیم امید با غیبت 11 بازیکن/ چیپ‌زنی قائدی در تمرین

3105
19:44
19 تیر 1398
تمرینات تیم ملی امید امروز با حضور رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود، تمرینات تیرماه تیم ملی المپیک ایران امروز در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز شد و بازیکنان دعوت‌شده به انجام تمرینات زیر نظر کادر فنی پرداختند.

حمید استیلی مدیر تیم ملی امید پیش از آغاز تمرین در جمع بازیکنان حاضر شد و دقایقی برای آنها صحبت کرد. پس از صحبت‌های استیلی بازیکنان زیر نظر کادر فنی به نرم‌دوی و پس از آن حرکات کششی و گرم کردن مشغول شدند و سپس کار با توپ را در گروه‌های کوچک آغاز کردند. دروازه‌بان‌ها نیز زیرنظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی را انجام دادند.

بازیکنان دو باشگاه پدیده و سایپا در این تمرین غایب بودند و علاوه بر اینها آذری و نوراللهی دو بازیکن استقلال تهران نیز در این تمرین حضور نداشتند که حمید استیلی در این خصوص اعلام کرد این باشگاه‌ها برای نبود بازیکنانشان با تیم امید هماهنگی‌های لازم را به عمل آوردند. به این ترتیب تمرینات امروز تیم امید با غیبت 11 بازیکن انجام شد.

بازیکنان پس از انجام کارهای ابتدایی با توپ در یک نیمه زمین به بازی بای یکدیگر پرداختند. در این آیتم تمرینی بازیکنان به سه دسته تقسیم شده بودند که دو دسته به انجام کارهای دفاعی مشغول می‌شدند و دسته سوم برنامه‌های حمله روی دروازه‌ها را مرور می‌کردند.

در جریان انجام این بازی یکی از این دسته‌ها صاحب ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی را مهدی قائدی با ضربه چیپ تبدیل به گل کرد.

مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فوتبال تماشاگر ویژه این تمرین بود و تلاش بازیکنان امید را زیرنظر گرفت.

4416

نظرات کاربران
طلوع سرخ
بازم چیپ؟؟!!! خخخخ..........
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۴:۵۹
پاسخ
15
15
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد با تمام وجود
قائدی محروم نیس؟
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۰۱
پاسخ
13
13
یاسوج
فرشید اسماعیلی هم چیپ زن شما بود نه؟؟ خخخخخخ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۰۲
پاسخ
15
15
تاجی ام
قاعدی ماست دگ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۵۹
پاسخ
63
36