آغاز تمرین پرسپولیس و آیندهوون در همسایگی یکدیگر

آغاز تمرین پرسپولیس و آیندهوون در همسایگی یکدیگر

4136
23:10
18 دی 1397
تیم فوتبال پرسپولیس، اولین جلسه تمرینی خود را در اردوی قطر برگزار کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان اولین تمرین خود را در اردوی قطر از ساعت 18:30 دقیقه امروز (سه‌شنبه) در زمین اسپایر دوحه و زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.

* برانکو ایوانکوویچ پیش از آغاز تمرین، دقایقی با بازیکنان به صحبت پرداخت و برنامه‌های تمرینات و اردو را برای آنها تشریح کرد. سپس بازیکنان زیر نظر مارکو استیلینوویچ به گرم کردن پرداختند.

* تمرین بعد از گرم کردن بدن‌ها، با سه آیتم آغاز شد که کار با توپ و پاسکاری، بدنسازی و بازی با دو دروازه کوچک در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

* محمد انصاری و حسین ماهینی نیز در تمرین امروز حضور داشتند که ماهینی زیر نظر کادر پزشکی، تمرینات اختصاصی انجام داد.

* حدود 10 هوادار ایرانی، ناظر تمرین امروز قرمزپوشان ایران بودند.

* دروازه‌بانان هم زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرینات دروازه‌بانی روی آوردند.

* سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه، بخش بعدی تمرین امروز قرمزپوشان در دوحه بود و پس از آن، بازیکنان با سرد کردن بدن‌ها به کار خود خود پایان دادند.

همچنین یکی از تیم‌هایی که همزمان با پرسپولیس در دوحه حضور دارد، تیم PSV آیندهوون هلند است که امروز همزمان با سرخپوشان در زمین مجاور به تمرین پرداخت. آنها بخش‌هایی از تمرین خود را در سالن بدنسازی شیشه‌ای انجام دادند.

1004

نظرات کاربران
توهم سرخ
بهترین بهانست تا یه ستاره قلابیه دیگه بزنید بغل اونی که پارسال زوری چسبوندین... بالاخره همسایه یع تیم بزرگ شدید، نمیشه ستاره نزد... خخخخخخخخ
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۰۳
پاسخ
194
6
تراختورچی
هیچی دیگه باید از فردا هواداران پرسپولیس رو تحمل کنیم که با اینم پز بدن ، افتخاری دیگر برای پرسپولیس همسایگی آیندهوون خخخ
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸:۱۲
پاسخ
182
7