آغاز مذاکرات باشگاه صنعت نفت آبادان با اسکوچیچ

آغاز مذاکرات باشگاه صنعت نفت آبادان با اسکوچیچ

3062
15:29
29 خرداد 1398
مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان درصدد انتخاب سرمربی فصل آینده زردپوشان هستند و در این زمینه با سرمربی پیشین تیم‌های فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی مذاکراتی را انجام داده‌اند.

به گزارش وب سایت نود، بعد از جدایی پائولو سرجیو، مسئولان صنعت نفت به دنبال انتخاب یک مربی خارجی هستند و چند گزینه را هم مورد بررسی قرار داده‌اند.

یکی از گزینه‌های صنعت نفت دراگان اسکوچیچ است و ظاهراً این مربی قرار است به‌زودی به ایران بیاید تا با مسئولان باشگاه نفت آبادان مذاکره کند. اگر نفتی‌ها با دراگان به توافق نرسند سراغ گزینه‌های دیگر خواهند رفت.

2051

نظرات کاربران
حامد عبداللهی
حیف پائولو سرجیو شناخت خوبی از فوتبال ایران پیدا کرده بود
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶:۲۷
پاسخ
0
6
مجید
کاش میومد استقلال واقعا مربی باسوادیه هیچ وقت ملوان اون سالش یادم.نمیره که چه تیمی درست کردش من به استراماچونی امیدی ندارم واقعا ولی اسکوچیچ یکی از بهترین گزینه های خارجیه هم لیگ ایران رو خوب میشناسه هم با تاکتیکه هر جا بره اون تیم برد میکنه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷:۰۵
پاسخ
1
5
غول اسیا
داداش من اگه مربی خوبی بود تیمش برای بقا‌نمیجنگیدخواهشا اسم این مربیان را برای استقلال نیارین.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸:۴۰
1
0
رضا
مربی خوبی هست ولی باید قرارداد 3ساله ببندن باهاش بزارن کار کنه. مربی هستش که با بازیکنای جوان خوب نتیجه میگیره. در ملوان عالی بود و هنوز هم هواداران دوستش دارن.قطعا میتونه در نفت هم موفق باشه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵:۳۲
پاسخ
0
4
هوادار فوتبالم
این اگر خوب بود از ملوان و فولاد اخراج نمیشد با احترام به هواداران صنعت نفت باید بگم اسکوچیچ مناسب نیست اگرچه سابقه حضور در ایران رو داره ولی اگر تارتار یا فرهاد کاظمی رو بیارن خیلی بهتر از اسکوچیچ هست و اگر هم دنبال مربی خارجی اند کرانچار هم گزینه بدی نیست.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴:۲۵
پاسخ
5
5
عشقممم نیمار
اخه چرا مربی کروات ؟؟ :-\ خب نمیدونین ک هر مربی کروات در ایران .. شیش_پولیسیا رو یاد برانکو‌میندازه و داغشون تازه میشه ؟؟ این انصاف نیس :-)
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۴۸
پاسخ
8
5
غول اسیا
مربی خوبیه ولیرخدایی سرجیو یه چیز دیگه بود اگه لیگ سه هفته دیگه ادامه پیدامیکردنفت ابادان حتما سهمیه میگرفت بجز بازی که بااستقلال مساوی کردشش بازی اخرشون رابابردپشت سرگذاشتند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲:۲۰
پاسخ
2
23