آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد پل پوگبا

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد پل پوگبا

1343
22:34
30 شهریور 1398
مذاکرات برای تمدید قرارداد پل پوگبا، از چند هفته دیگر آغاز می شود.

به گزارش وبسایت نود، از قرارداد فعلی پل پوگبا هنوز دو سال دیگر باقی مانده است.

ESPN مدعی شده است منچستریونایتد آماده است تا در هفته های آتی با مینو رایولا مدیربرنامه پل پوگبا وارد مذاکره شود تا قرارداد ستاره فرانسوی را تمدید کند. از قرارداد فعلی پل پوگبا که در سال 2016 به امضا رسید، هنوز دو سال دیگر باقی است. و البته بندی برای تمدید آن برای یک فصل دیگر هم وجود دارد.

این در شرایطی است که پل پوگبا در تابستان اعلام کرد قصد دارد برای تجربه یک چالش جدید راهی تیم دیگری شود ولی رئال مادرید در تابستان هرگز پیشنهاد مناسبی برای پوگبا ارائه نکرد و ستاره فرانسوی ماندنی شد. حالا هم یونایتد قصد دارد قرارداد او را تمدید کند. این رسانه مدعی است اگرچه پل پوگبا از علاقه اش برای ترک الدترافورد صحبت کرده ولی احتمال تمدید قرارداد را هم رد نکرده است.

1878

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
تمدید در تیم بی افتخار و بحران زده منچستر ب معنی پایان عمر فوتبال پوگبا
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹:۱۲
پاسخ
44
2
MANCHESTER UNITED
کسی که تیمش یکی از بزرگترین پرونده های رسوایی مالی کل تاریخ باشگاه های فوتبال دنیا رو درست کرده، حق نداره در مورد "افتخار" حرف بزنه! ضمن اینکه اصلا معنی افتخار رو هم نمیدونی ظاهرا! اسم منچستر یونایتد رو سرچ کن ببین چند تا جام برده!
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸:۰۰
1
13
کامران
منچستری نیستم ولی از کی تا حالا هوادار تیمی که بخاطر رشوه دادن چند مورد زد و بند دیگه میره دسته دوم و فقط واسه تیمهای ایتالیایی شاخ هست و افتخارات اروپاییش به میلان و اینتر نمیرسه میاد به تیم منچستر میگه بی افتخار؟؟؟ حد و مرزی برای بی منطق بودن قائل نیستی؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷:۲۹
1
14
میثم
بابا پر افتخارها.اصلا افتخار میدونید چیه شما؟شما بشینید صندلی جلو اصلا
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹:۲۴
0
11