آغاز مذاکره با سه گزینه خارجی/دومربی داخلی مدنظر مسئولان پرسپولیس

آغاز مذاکره با سه گزینه خارجی/دومربی داخلی مدنظر مسئولان پرسپولیس

105470
11:49
27 خرداد 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت از رفتن برانکو قید ادامه همکاری با وی را زد تا سراغ گزینه های جانشین احتمالی اش برود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر،  برانکو ایوانکوویچ ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ایمیل مربوط به فسخ قراردادش را با توجه به عدم پرداخت مطالبات خود به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد تا تمام دست اندرکاران و هواداران این تیم را با شوک روبرو کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی از پرسپولیس جدا شد که مدیران این باشگاه قصد داشتند بخشی از مطالبات وی را پرداخت کنند اما برانکو حاضر نشد تا دوشنبه منتظر بماند.

ایرج عرب پس از اینکه نامه فسخ قرارداد برانکو را مشاهده کرد قصد داشت این موضوع را در سکوت کامل خبری پیش ببرد تا پس از عدم حضور برانکو یا نماینده قانونی اش برای دریافت پول اعلام کند این مربی علاقه‌ای به ادامه همکاری نداشته است و با وجود فراهم شدن طلبش هم از پرسپولبس به الاهلی رفت.

اما پیگیری‌های خبرنگار مهر و برملاشدن نامه برانکو توسط این خبرگزاری سبب شد تا عرب چاره‌ای جز تأیید این خبر نداشته و هیأت مدیره باشگاه را به جلسه‌ای فوری فرا بخواند.

نشستی که هیچ خروجی خاصی در پی نداشت و آنها را برای خروج از فشار هواداران خشمگین پرسپولیس بر آن داشت تا بیانیه ای در حمایت از برانکو داده و وی را سرمربی تیم خود بدانند.

با این حال مدیرعامل پرسپولیس از صبح امروز همراه با پیمانکار باشگاه که نقش مشاور وی را نیز بر عهده دارد دنبال جانشین برانکو افتاده اند. اتفاقی که همزمان با تجمع چند هوادار مقابل درب باشگاه در اعتراض به سیاست های ایرج عرب است.

از قرار معلوم آنها به فکر ارائه پیشنهاد به دو سرمربی سابق این تیم هستند تا خیلی زود تکلیف نیمکت تیم را روشن کنند. این دو سرمربی داخلی هستند و یکی تیم دارد و یکی هم در پایان لیگ هجدهم از تیمش جدا شد.

همچنین آنها قرار است همزمان بحث مذاکره با سه مربی خارجی را در برنامه خود قرار دهند تا بتوانند جایگزین برانکو را انتخاب کنند.

2051

نظرات کاربران
red army
دایی و قطبی به هیچ وجه . ما هوادارا اینا رو نمیخوایم . یا خارجی خوب بیارین یا یحیی گل محمدی
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۰۷
پاسخ
5
38
Rrza
با اینکه استقلالی هستم ولی ناراحت شدم پرسپولیس بعد سالها شده بود پرسپولیس واقعی بنظرم مربی خارجی در حال حاضر واسه فوتبال ایران مثل هندوانه در بسته هست و تضمینی نداره که خوب باشه باید گزینه های داخلی رو بیارن مثل فرکی، قطبی، یحیی، دایی،......
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۲۷
پاسخ
22
21
حسین صفایی گراوند از کوهدشت
علی کریمی رو بیارید که مطمئنا سر مربی خوبی خواهد بود
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۴۶
پاسخ
37
13
علی
قطبی میتونه گزینه خوبی باشه. نظرتون راجع به مهاجری چیه؟خوبه ها!
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۰۴
پاسخ
41
7
گروهان سرخ
میناوند هم خیلی اتیش تنده....بدک نیست برای سوژه خنده
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۲۴
پاسخ
44
5
Habib
بنظرم ساغلام بهترین گزینه برای پرسپولیسه
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۰۵
پاسخ
40
4
کیوان کرده
بهترین گزینه الان علی دایی است
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۱۴
پاسخ
56
6
ولی اله خلیلی
سلام.واقعا به این میگن مدیریت دستشون درد نکنه. خوب معلومه مربی به این خوبی را به پاش پول میریزند. حداقل پولشو به موقع میدادید تا نبرنش.در ایران فقط یحیی گل محمدی مربیان دیگر در حد پرسپولیس نیستند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۰۱
پاسخ
2
37
حسنی
باسلام به همه ی دوستان عزیزوسایت محبوب همه بنظرم خدادعزیزی بهترین گزینه هدایت پرسپولیسه هم میشناسه تیموهم کاربلده
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۱:۰۹
پاسخ
48
4
سپهر007
بجز پرسپولیسی ها قطعا همه از جدایی برانکو و عدم مدیریت بشدت ناراحت هستند .اما هر کسی بعد به عنوان مربی شد مبادا بلایی که سر استیلی اومد رو سر اون دربیاریم. چون آخرش پرسپولیس ضرر می کنه
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵:۰۱
پاسخ
25
166
پرسپولیس عشقه
برانکو دنبال نیمکت تیم‌ملی بود.‌ دید کارش نشد رفت. بهر حال حیف شد رفت کاش میموند.‌دست خدا بهمراش. استیلی یا درخشانو بیارن
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰:۵۷
48
3
امین
پرسپولیس بزرگ،فرانکو را بزرگ ساخت وگرنه اینکه تا الان هم در پرسپولیس ماند فقط به طمع نیمکت تیم ملی بود که با آمدن ویلموتس اورا فراری داد،یادم نبود برخوردهای ایشان خلاف نظر هواداران مثلا در مورد رامین رضاییان،یا کینه های ایشان در مورد مسلمان،یکسال دیر آوردن سید جلال از باشگاه نفت یا مخارجی که در آوردن بازیکنان بی کیفیت اوکراینی و در آخر بودیمیر رو دست باشگاه گذاشت...پرسپولیس عاشق میخواهد که خیل عظیم هواداران و پیشکسوتان فخیم آن با هر مربی درآینده نیز بزرگی خواهد کرد.انشااله...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷:۴۳
پاسخ
241
93
m.m
خدایی پرسپولیسیم و برانکو رو خیلی دوس دارما ولی خدایی این دم آخری نامردی کرد. اگه میخواست بره شفاف میگفت پولمو بدید میخوام برم نه اینکه مهلت بذاره و پولش آماده بشه و بعدم بگه نه نمیام. اینجوری زمان واسه پرسپولیس سوخت و خیلی سخته انتخاب مربی خوبه خارجی. برانکو هم از جام های پرسپولیس کم به نفعش نشد. مربی که از الاتفاق اخراج شد اومد با کلی ستاره خوب ایرانی قهرمان شد و رفت کشور دشمنمون. به نظرم رفتن برانکو بازی دو سر باخت بود. مطمئن باشین تو عربستان عین پرسپولیس نتیجه نمیگیره و البته ماهم مثه دوران برانکو نتیجه نمیگیریم...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۵۸
پاسخ
57
181
ایران
هرچی برانکو بگه خخخخ
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۰:۱۷
21
3
Havadar
دایی قطبی دور بشید از این تیم
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۲۵
پاسخ
28
226
فوتبال پاکم آرزوست
محمد مایلی کهن و حمید درخشان و علی کریمی و حمید استیلی چهار گزینه عالی هستن، در کنار اینا افشین قطبی و علی دایی هم خوبن
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۲۶
پاسخ
338
39
پرسپولیس زلزله
محمد مایلی کهن اگه به رفتارش تسلط داشته باشه مربی خوبیه ولی با توجه به حاشیه های باشگاه های بزرگی مثل پرسپولیس فقط داخلی یحیی یا یک گزینه معتبر خارجی به درد می خوره.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۴۱
3
21
علی
هیچ کدوم از اینا مورد قبول نیستن و بعضیا هم قبلا امتحانشون رو پس دادن کریمی هم خودش خوب میدونه که براش خیلی زوده بیاد سرمربی پرسپولیس بشه،اونم تیمی که 4سال پیاپی قدرت اول فوتبال ایران بوده
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۲۷
1
15
لیلا
حرف علی دائی رو هم نزن. هیچ هواداری قبولش نمی کنه
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲:۵۴
پاسخ
29
248