آغاز نصب ۸۴ گیت در ورزشگاه آزادی/ رفع ۶۷ ایراد AFC تا ۱۵ آبان

آغاز نصب ۸۴ گیت در ورزشگاه آزادی/ رفع ۶۷ ایراد AFC تا ۱۵ آبان

18861
10:05
06 آبان 1397
مدیر ورزشگاه آزادی با اشاره به این‌که هیچ مشکلی برای برگزاری فینال لیگ قهرمانی آسیا بین پرسپولیس و کاشیمای ژاپن در آزادی وجود ندارد، گفت‌: تا ۱۵ آبان‌ماه تمام ایرادات ورزشگاه آزادی برطرف خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر ورزشگاه آزادی با اشاره به این‌که هیچ مشکلی برای برگزاری فینال لیگ قهرمانی آسیا بین پرسپولیس و کاشیمای ژاپن در آزادی وجود ندارد، گفت‌: تا ۱۵ آبان‌ماه تمام ایرادات ورزشگاه آزادی برطرف خواهد شد.

 

به گزارش وب سایت نود، فرهاد نیکوخصال درباره وضعیت ورزشگاه آزادی برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا که ۱۹ آبان‌ماه بین پرسپولیس و کاشیمای ژاپن برگزار خواهد شد، اظهارکرد: خوشبختانه با مساعدت وزیر ورزش و جوانان اعتبارات لازم که مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان و شاید بیشتر باشد تامین اعتبار شده و هیچ مشکلی از نظر مالی برای برطرف کردن ایرادات ورزشگاه آزادی که از سوی AFC و فدراسیون فوتبال اعلام شده بود، وجود ندارد.

او گفت: علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی که کشور گریبانگیر آن است، اعتبارات به موقع از سوی وزارت ورزش تامین شده و نگرانی برای مرتفع کردن ایرادات وارده و آماده‌سازی ورزشگاه آزادی تا ۱۹ آبان که فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود، نداریم.

مدیر ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: ۶۷ ایراد از سوی نماینده AFC و همچنین فدراسیون فوتبال اعلام شده بود که برخی از آنها مربوط به زیرساخت‌ها و گیت‌ها و برخی دیگر ایرادات جزیی بود که البته بعضی از ایرادات مرتفع شده و برخی دیگر در حال مرتفع شدن است.

نیکوخصال اضافه کرد: چون نمایندگان AFC، ۱۴ آبان‌ برای کنترل و نظارت ورزشگاه آزادی به ایران می‌آیند ما تا ۱۵ آبان‌ماه باید ایرادات را مرتفع کنیم. البته سعی داریم همزمان با بازدید نمایندگان AFC کل ایرادات را مرتفع کنیم و شرایط خوبی را برای میزبانی این رقابت‌ها فراهم کنیم. به هر صورت ما کاملا برای برگزاری فینال آماده هستیم و برنامه‌ریزی خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

مدیر ورزشگاه آزادی افزود: البته در بین ایرادات وارده شده برخی ایرادات از جمله تونل ورزشکاران در دستور کار AFC نبود که ما سعی کردیم این بخش را نیز بهسازی کنیم. البته ما خود قبل از این که نمایندگان AFC بخواهند ایرادات ورزشگاه آزادی را به ما گوشزد کنند، سعی داشتیم در فرصت زمانی مناسب ایرادات را مرتفع کنیم اما با محدودیت زمانی که نمایندگان AFC برای این منظور مشخص کردند، مجبور شدیم این کار را به صورت فشرده و در مدت زمان کوتاه انجام دهیم.

نیکوخصال هم‌چنین درباره‌ی بلیت‌فروشی بازی فینال اظهارکرد: بلیت‌فروشی به صورت الکترونیکی و صد درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد و هیچ بلیتی در روز مسابقه به فروش نخواهد رسید. همچنین شماره‌گذاری صندلی‌ها، فرم و مدل آن نیز نهایی شده و از امروز یکشنبه ۶ آبان‌ماه شماره‌گذاری صندلی‌ها، ردیف و تونل‌ها شروع می‌شود.

مدیر ورزشگاه آزادی همچنین در خصوص وضعیت گیت‌های ورزشگاه آزادی خاطر نشان کرد: امروز با مسئولین ذیربط جلسه‌ای در این زمینه خواهیم داشت که گیت‌ها در کدام قسمت از ورزشگاه آزادی نصب و فیبرنوری برای گیت‌ها تعبیه شود. امروز محل دقیق استقرار گیت‌ها در ورزشگاه آزادی مشخص می‌شود. همچنین با توجه به این‌که در ورزشگاه آزادی هشت تونل وجود دارد باید به این نتیجه برسیم که گیت‌هاکمی از تونل‌ها نصب شوند و یا در فاصله ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر از درب غربی و شرقی. به هر صورت امروز شماه‌گذاری صندلیها، نصب گیت‌ها و محل آن در هر دو درب غربی و شرقی مشخص خواهد شد.

او ادامه داد: با توجه به این‌که ۸۴ گیت در ورزشگاه آزادی نصب می‌شود محل استقرار گیت‌ها در هر دو درب شرقی و غربی ورزشگاه آزادی تعیین خواهد شد و این نیاز به آن است که یگان ویژه محل نصب گیت‌ها را تعیین کند. بنابراین با نصب گیت‌ها دیگر امکان این‌که کسی بخواهد بدون بلیت وارد ورزشگاه شود، وجود ندارد. همچنین با نصب گیت‌ها کنترل ۱۰۰ درصد انجام خواهد شد و افسران امنیتی و نمایندگان AFC کنترل دقیقی در این زمینه خواهند داشت.

مدیر ورزشگاه آزادی در پایان اظهار کرد: چون AFC میزبان برگزاری لیگ قهرمانان آسیاست، نظارت کاملی برای این دیدار خواهد داشت و مسوولیت فنی این دیدار بر عهده‌ی AFC است و ما تنها به عنوان پشتیبان و هماهنگ‌کننده کارها را پیگیری خواهیم کرد. به هر صورت هیچ مشکلی برای برگزاری فینال در ورزشگاه وجود ندارد و تلاش براین است تا بتوانیم فینال را در شرایط آرام و بدون تنش در برابر نمایندگان AFC برگزار کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
Mohammad Javad Sekonji
باز خدا خیری به AFC بده یعنی تا صدسال دیگه مسئولای ما به فکر نمیفتادن. الان بلیت فروشی کامل الکترونیکی شده دیگه نیازی نیست ساعت ۱۲ ظهر مردم برن استادیوم :)
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹:۰۲
پاسخ
0
15
ایرانی
با 15 میلیارد تومان می شود یک ورزشگاه تاسیس کرد . این چه طرز نگهداری ورزشگاست که یک باره 15 میلیار تومان خرج تعمیرش می شود ؟! واقعا که کارهای شما مدیران شاهکار است .!!
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۵۹
پاسخ
1
12
لولو
ورزشگاه ازادیه یا ورزشگاه ایرادات ؟؟؟؟؟؟؟؟ 68 مورد ایراد ؟
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴:۱۱
پاسخ
0
27
آبی آبی آبی
بالاخره سوگلی وزارت ورزش بودن همین ها رو هم داره بعد از 55سال رسیدن به فینال اونم هنوز نرسیده فرمتشون قدیمی شد میدونید که چی میگم....از سال بعد دیگه فرمت جدید داریم و این فرمت بی اعتبار خواهد بود ادمین بچاپ
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۳۵
پاسخ
154
17
s.d
بله بله عجیبه سال دیگه این فینال نی اعتباره ولی فینال 50 سال پیش هنوز معتبره
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۳۹
1
25
Saeed
فکر نمیکردم تا این حد فشار وارد شده باشه بهتون :)) عزیزم یه یکی دوماهی توصیه میکنم اخبار ورزشیو دنبال نکنی یه سکته ای چیزی میزنی بیا درست کن:))
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۲۳
1
30
من
اگه این خرجها فقط داره برای پرسپولیس انجام میشه استقلال دیگه حق نداره توی این ورزشگاه بازی کنه
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶:۲۳
2
32
mojtaba
به قول اون دوستمون (ادمین کانالتون اشتباه به عرضتون رسونده) خداییش خودمونیما اصلا خبرو خوندی؟؟؟؟ ای اف سی گفته باید ورزشگاهو درست کنن حتی اگه شماها هم میومدین فینال باید درست میکردن
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱:۴۹
1
31
ابراهیم
مگر اینکه زور بالا سرمون باشه تا یه سروسامانی به تاسیساتمون بدیم اینم از صدقه سر پرسپولیسه کبیره
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۳۷
پاسخ
10
105
6در4 دسته 3 ای
از صدقه سر پرسپولیس خوب شد این ۶تاییا از استودیوم یه فیضی ببرن هرچند اینا جز صندلی شکستن و تخریب چیزی بلد نیستن
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۳۹
پاسخ
14
126
مستاجر کی بودی تو؟
رو سرمون فقط باید زور باشه
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۴۸
پاسخ
0
137
من
یعنی اگه فشار AFC نبود هنوز نه باشگاه های ما حرفه ای شده بودند نه با طلبکارانشون تسویه حساب کرده بودند نه کسی به فکر ورزشگاه آزادی بود
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۱۲
پاسخ
2
153
تهرانی
بله ۱۵ میلیارد برا تیم سوگولی در عرض چند روز
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸:۵۶
پاسخ
235
26
رسول مشهد
خوب اگه برای پرسپولیس خرج نشه توقع داری برای کی خرج بشه همه کشور همه استوره ها همه ادم مهم ها طرفدار پرسپولیسن جز عده ای اندک پس شما هم یه فکری به حال تیم محبوبت بکن
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۱۷
5
32
Mohsen
اولا که خود شما هم از این استادیوم استفاده میکنید دوما وقتی میگن اگه ایراداش رفع نشه باید تو یه کشور دیگه میزبانی کنن بنظرت نباید ایرادا رفع بشه یکم منطقی باشید خب
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷:۴۶
1
35
محمدرضا
ینی چی اگه شماهم عرضه داشتید ومیرفتید فینال الان این ایرادهارو واسه بازی شما میگرفتن
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۲۰
2
44
من
یعنی سایر تیمها توی این ورزشگاه بازی نمیکنن؟
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷:۵۷
2
43
hossein
بی انصاف سال آینده یا دفعات بعد هم طرفداران تیم شما هم میتونن استفاده کنن اگر ورزشگاه آزادی فقط اختصاص به پرسپولیس بود تو درست میگفتی نه اینکه بازی ملی و دوتیم پایتخت میتونن استفاده کنن بیخود نیست ما نمیتونیم جام ملتهای آسیا در ایران برگزار کنیم
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۳۵
3
49
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
خدایااندکی منطق انصاف مگه آزادی ورزشگاه اختصاصی پرسپولیسه؟فقط میخوایین یه چیزبگین آخرهم به پرسپولیس ربطش بدین تابلکه ناکامیهاوضعفهاالتیام پیداکنن.ادمین محترم بچاپ
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۳۹
3
56
احسان
مگه فقط پرسپولیس از این ورزشگاه استفاده میکنه؟
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۵۲
4
64
mojtaba
جدی جدی توهم زدینا اصلا خبرو خوندی؟؟؟؟ مگه پول رو به ما دادن؟؟؟؟ دارن ورزشگاهو درست میکنن
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹:۴۳
3
71
امین
مگه AFC فشار بیاره شما یه دستی به ورزشگاه بکشید . فقط باید مجبورتون کنن .
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸:۰۶
پاسخ
2
210
عادل
امیدوارم عاقبتش به خیر بشه(قهرمانی پرسپولیس)
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶:۱۹
پاسخ
15
130
امید
دست ای اف سی درد نکنه که ایرادات ورزشگاه آزادی را برطرف کرده و دیگه کسی نمیتونه دیمی وارد ورزشگاه بشه و یه عده با بلیط نتونند وارد ورزشگاه شوند. دست ای اف سی درد نکنه. ما تا کسی مجبورمون نکنه هیچکاری نمی کنیم.
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۲۵
پاسخ
2
227