آفریقای جنوبی قید کی‌روش را زد / ماشابا سرمربی «بافانا بافانا» شد

آفریقای جنوبی قید کی‌روش را زد / ماشابا سرمربی «بافانا بافانا» شد

2165
17:33
04 مرداد 1393
اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی قید سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان را زد و ماشابا را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.

سایت رسمی برنامه نود - اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی قید سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان را زد و ماشابا را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.
 
به گزارش وبسایت نود، سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی (SAFA) سرمربی جدید خود را انتخاب کرد. در حالی که رسانه‌های آفریقای جنوبی از کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران و استفان کِشی، سرمربی نیجریه به عنوان کاندیداهای اصلی احراز این پست یاد می‌کردند دنی جوردان، رئیس اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی امروز (شنبه) شِیکس ماشابا را به مدت 4 سال به عنوان سرمربی جدید «بافانا بافانا» معرفی کرد.

ماشابا پیش از این بین سال‌های 2002 تا 2003 سرمربی آفریقای جنوبی بوده و در سال‌های 1992 و 2001 هم به عنوان کمک مربی در این تیم انجام وظیفه می‌کرده است. به این ترتیب وی جاینشین گوردون ایگه‌سوند شد که SAFA به دلیل کسب نتایج ضعیف از ادامه همکاری با وی سرباز زد.

ماشابا بیست‌و‌چهارمین مربی آفریقای جنوبی در طول 22 سال گذشته است. او اخیراً هدایت تیم زیر 20 سال آفریقای جنوبی را بر عهده داشت.

نظرات کاربران
سحر
یه خسته نباشید به رسانه های افریقای جنوبی!
۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۰۲:۳۸
پاسخ
1
10