آقاجانیان: درباره رضاییان از کی روش سئوال کنید

آقاجانیان: درباره رضاییان از کی روش سئوال کنید

10491
16:40
19 مهر 1397
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم.

به گزارش وبسایت نود، مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اردوی تیم ملی گفت: همه بازیکنان سالم هستند اما پورعلی گنجی مشکلی دارد که پیگیر آن هستیم و امیدواریم به تیم اضافه شود. همه با تعهد کارشان را انجام می دهند. نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم. ارتباطی که کی روش داشته توانسته بازی را هماهنگ کند. تقریبا بازی با ونزوئلا هماهنگ شده اما به هر حال مشکلاتی هست.

وی ادامه داد: توقعات از تیم ملی بالاست و مربیان و بازیکنان تیم ملی با تعهد کار می‌کنند. دوست داشتیم با حریفان بهتری کار کنیم همانطور که رقبای ما با حریفان بهتری بازی می‌کنند و این مسئله ارتباطی به امکانات مالی و ارتباطی ندارد اما قرار است در اردوی دوبی بازی کنیم که البته هنوز قطعی نشده و ما پیگیر آن هستیم.

مربی تیم ملی در خصوص اینکه چرا با تیم‌های آمریکای جنوبی بازی می‌کنیم،‌ تصریح کرد: این تیم‌ها در سطح بالایی بازی می‌کنند. هر چند که ما گزینه‌ای جز این نداریم و به اجبار سراغ آنها می‌رویم اما دوست داشتیم با تیم‌های بهتری بازی کنیم که نشد.

آقاجانیان در خصوص اینکه چرا با تیم‌های اروپایی بازی نمی‌کنیم، افزود:‌ الان کل فوتبال آسیا درگیر این مسئله هستند چرا که لیگ‌های اروپایی شروع شده و نمی‌شود با تیم‌های اروپایی بازی کرد.

وی درباره حضور سردار آزمون افزود: همه مردم گل‌های سردار آزمون را یادشان هست و آن را فراموش نمی‌کنند که چقدر به تیم ملی کمک کرد تا به جام جهانی برویم.الان هم با روحیه خوبی به تمرینات تیم ملی اضافه شده و کمک زیادی می‌کند تا تیم ملی نتیجه بگیرد.

مربی تیم ملی در خصوص حضور رامین رضائیان در تمرینات تیم ملی افزود: رامین جزو نفرات تیم ملی بوده اما چون فعلا تیم ندارد با تیم ملی تمرین می‌کند اما او چرا نتواند با تیم ملی تمرین کند؟!قبلا هم بازیکنانی بودند که مصدوم یا محروم بودند و تیم نداشتند اما در کنار تیم ملی حاضر شده و از امکانات آن استفاده کردند.

آقاجانیان در پاسخ به این سؤال که رضائیان آیا به تیم ملی دعوت می‌شود یا خیر، گفت:‌ این را باید دیگر از آقای کی‌روش بپرسید زیرا او در این باره تصمیم می‌گیرد.

وی در خصوص برخی بازیکنانی که خواهان دعوت به تیم ملی بودند اما با توجه به جایگاهشان در لیگ به تیم ملی دعوت نشدند، گفت:‌همانطور که آقای کی‌روش گفته درهای تیم ملی همیشه باز است و ما هم همه بازی‌ها را می‌بینیم و بهترین‌ها انتخاب می‌شوند. در این بین مهم نیست که چه بازیکنی کجا بازی می‌کند.

 

1004

 

نظرات کاربران
بردیا
رامین رضاییان یکی از بهترین بازیکنان ایرانه چرا نباید دعوت بشه
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲:۰۶
پاسخ
28
35
Esi
اتفاقا خیلی هم مهمه واسه کیروش که هر کسی کجا بازی می‌کنه.حداقلش خود استقلالی‌ها قبول دارن که شجاع و سیدجلال خیلی بهتر از منتظری هستن.کریمی کجا و کمال کجا هر چند هر دوشون از دژاگه بهترین.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۳۹
پاسخ
19
45
تراختور فن
دوست عزیز اولا کریمی و کامیابی با دژاگه تو یک پست نیستن.دوما نمیدونم چرا از وقتی دژاگه اومده تراختور این قدر بد شده وگرنه همه میدونن تا دو ماه پیش آرزوتون بود یک دقیقه واستون بازی کنه.الانم خیلی سرتر از همه بازیکنای استقلال و پرسپولیسه ادمین جان ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۳۷
29
22
طرفدار
هرچندکیروش تره ام برات خرد نمیکنه وهیچکاره ای امااین جمله را حقیقت گفتی:ماگزینه ای جزتیمهای آمریکای جنوبی نداری بالاجبار با اینها بازی مکنیم!!!!
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۲۴
پاسخ
6
47
سونامی قرمز
مالدیو و فیلیپین بهتر از این کشورهای دسته چندم امریکای جنوبی نیستن؟
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۲۹
پاسخ
15
39
کی روش.مورینیو.فرگوسن
خواهش میکنم اطلاعاتتون رو راجع به آمریکای جنوبی بالا ببرید.بولیوی و ونزوئلا تیم های خوبی هستن که اتفاقا همین بولیوی تو مقدماتی جام جهانی با نتیجه خیلی سنگین ارژانتین رو برد
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۲۶
12
10
عشقممم نیمار
تنها در کشور ماست ک بازیکن ..باشگاه نداره ..ب تیم ملی دعوت نشده ..ولی با تیم ملی تمرین میکنه. :-) از شگفتی های روزگارمونه :-)
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۰۸
پاسخ
34
50
ایمان۰۴
منم فردا میرم تمرین تیم ملی تمرین میکنم! کی به کیه...
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳:۵۰
پاسخ
34
69
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
واقعا اونا کین که تائیدت کردن؟؟؟؟؟
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹:۵۶
14
15
B25744
سلام.آقاایمان هروقت بچه های کوچه ترو به تیم راه دادن بروتمرین تیم ملی.موندم اوناکی هستن که حرفت روتاییدکردن.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰:۴۰
25
45