آقازمانی: مساوی نه به درد ما خورد و نه سپاهان/ قول می‌دهم سقوط نکنیم

آقازمانی: مساوی نه به درد ما خورد و نه سپاهان/ قول می‌دهم سقوط نکنیم

1634
19:58
20 بهمن 1396
بازیکن تیم نفت تهران گفت:‌ سپاهان و نفت جایگاه‌شان اینجای جدول نیست و قول می‌دهم هیچ‌کدام از این دو تیم سقوط نکنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم نفت تهران گفت:‌ سپاهان و نفت جایگاه‌شان اینجای جدول نیست و قول می‌دهم هیچ‌کدام از این دو تیم سقوط نکنند.

به گزارش وبسایت نود، سامان آقازمانی درباره تساوی نفت مقابل سپاهان گفت: به نظرم بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم روی دروازه یکدیگر حمله می‌کردند. هیچ کدام از این دو تیم مساوی به دردشان نمی‌خورد و برای ۳ امتیاز به بازی آمدند هر دو تیم دنبال این بودند که در جدول جایگاه بهتری به دست بیاورند اما در نهایت مساوی شدیم.

وی ادامه داد: ما خوب بازی کردیم و در خانه حریف عملکرد خوبی داشتیم. البته آنها مربی‌شان تازه عوض شده و بازیکنان سپاهان انگیزه زیادی داشتند تا نتایج بهتری بگیرند. سپاهان باشگاه بزرگی است و جایگاه‌شان در اینجای جدول نیست همانطور که جایگاه ما در این قسمت از جدول نیست. ما هم از ابتدای فصل مشکلاتی زیادی داشتیم اما ذره ذره مشکلات ما در حال رفع شدن است. تیم ما همدل شده و همگی همدل هستیم. امیدوارم که در بازی‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

این بازیکن نفت درباره اینکه هم نفت و هم سپاهان شانس سقوط دارند، اظهار داشت: قول می‌دهم نه سپاهان و نه نفت هیچ‌کدام سقوط نخواهند کرد. بازی که من از سپاهان دیدم مطمئن باشید سپاهان نمی‌افتد چرا که مربی خوبی هم دارد. تیم ما هم فقط به دنبال تک رقمی شدن در جدول است و به بالای جدول بیاییم.

 

1004

نظرات کاربران
mohsen
دقیقا میشه بگید به کدوم هوادارشون قول داده؟؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۰:۲۳
پاسخ
4
13
امین
نگفته به هوادارای نفت قول میدم فقط گفته قول میدم نیوفتیم.البته به نظرم بودن تیمای بی تماشاگر در لیگ خیلی جذاب نیست الان بادران هم داره میاد بالا اخه مدیران تهرانی چرا نمیخواید قبول کنید کسی در تهران غیر استقلال پرسپولیس طرفدار تیم تهرانیه دیگه ای نیست الان پیکان و نفت و سایپا واقعا باعث چه کسب درامدی می شند اگه هدفتون تبلیغه از راه های دیگه وارد بشید الان ملوان فجر سپاسی ایران جوان مس کرمان حیفه تو لیگ نباشند... .
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۳:۲۳
0
12