آقایی: اردوی ترکیه آمادگی تیم‌مان را بالا برد

آقایی: اردوی ترکیه آمادگی تیم‌مان را بالا برد

753
00:34
13 بهمن 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: اردوی ترکیه خیلی به ما کمک کرد تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شده و آمادگی نفرات دیگر را بالا ببریم.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: اردوی ترکیه خیلی به ما کمک کرد تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شده و آمادگی نفرات دیگر را بالا ببریم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، عباس آقایی در خصوص پیروزی تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: مقابل تیمی پیروز شدیم که از هفته پنجم، ششم روند روبه رشدی را در پیش گرفت و رفته رفته به جمع مدعیان پیوست.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم گسترش فولاد در بازی با صبا بسیار پرتلاش و فداکارانه بازی کردند و سه امتیاز از هر نظر حق تیم ما بود. امیدوارم بتوانیم با ادامه این روند رتبه‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با تأکید بر اینکه اردوی تیمش در ترکیه خیلی مفید بود، عنوان کرد: ما در اردوی ترکیه نفرات جدید‌مان را با دیگر بازیکنان هماهنگ کردیم و سعی‌مان این بود که نهایت استفاده را از تعطیلات ببریم. چند بازی دوستانه خوب هم در این اردو انجام دادیم که بسیار مفید بود.

آقایی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان جدید گسترش فولاد توانستند در بازی با صبا انتظارات را برآورده کنند، گفت: چند روز پیش گفتم سیدمهدی سید‌صالحی خرید خیلی خوبی برای تیم ما خواهد بود و در مورد دیگر نفرات هم این عقیده را دارم. سیامک سرلک دیگر بازیکن تازه‌ وارد ما در بازی با صبا اجازه بازی پیدا نکرد، اما اطمینان داشته باشید او هم بازیکن مؤثری برای گسترش فولاد خواهد بود.

وی در پایان در رابطه با آینده تیمش در لیگ نیز خاطرنشان کرد: ما قصد داریم پله پله پیش برویم و برای هر بازی برنامه‌ریزی خاص خودش را داشته باشیم. بازی با صبا برای ما تمام شد و در حال حاضر باید تمام تمرکزمان را روی بازی با سیاه‌جامگان قرار دهیم، دیداری که بسیار حساس است، چون حریف برای بقا در لیگ از انگیزه بسیار زیادی برخوردار است.

 

;n/2020

نظرات کاربران