آقا معلم بهترین مربی و علی علیپور بهترین بازیکن شهریور و مهر ماه لیگ برتر به انتخاب برنامه نود

آقا معلم بهترین مربی و علی علیپور بهترین بازیکن شهریور و مهر ماه لیگ برتر به انتخاب برنامه نود

5390
22:40
01 آبان 1396
مجید جلالی به عنوان بهترین مربی و علی علیپور به عنوان بهترین بازیکن شهریور و مهر ماه لیگ برتر از طرف برنامه نود انتخاب شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مجید جلالی به عنوان بهترین مربی و علی علیپور به عنوان بهترین بازیکن شهریور و مهر ماه لیگ برتر از طرف برنامه نود  انتخاب شدند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان که به همراه این تیم در دو ماه گذشته روزهای پر شکوهی را پشت سر گذاشت عنوان بهترین ماه را از آن خود کرد.

این مربی در هر 5 بازی که در این دو ماه برگزار شد به پیروزی رسید و توانست تیمش را از رتبه های پایین جدول به بالای جدول برساند.غلبه بر تیمهای پرسپولیس ، نفت ، سیاه جامگان ، گسترش فولاد و تراکتورسازی باعث شد این مربی با متوسط 17.6 امتیاز در هر بازی بالاتر از تمام مربیان شاغل در لیگ قرار گیرد ( برای آشنایی با نحوه محاسبه امتیازات مربیان اینجا کلیک کنید)

پس از این مربی برانکو ایوانکوویج قرار دارد که برای دومین دوره پیاپی در رده دوم بهترین مربی قرار گرفت.مهدی تارتار که در مرداد ماه عنوان بهترین مربی ماه را از آن خود ساخته بود در رده سوم بهترین مربی شهریور و مهر جای گرفت.

در زمینه بهترین بازیکن، 3 مهاجم در صدر بهترینهای این ماه قرار گرفتند و علی علیپور توانست گوی سبقت را از سایر رقبا بگیرد.این بازیکن در بازیهای این دو ماه به طور متوسط نمره 2.13 از گروه آنالیز نود گرفت شماره 70 پرسپولیس در 3 دیداری که در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت 4 گل به ثمر رساند.

محمد قاضی بازیکنی که در تمام بازیهای شهریور و مهر موفق به گلزنی برای پدیده شد با نمره 2.3 در رده دوم جای گرفت. عنوان سومین بازیکن برتر نیز به مرتضی اقاخان مهاجم تیم فوتبال پیکان تعلق گرفت که با 2 گل و یک پاس گل و کسب 2.37 کارنامه درخشانی از خود در این مقطع به جای گذاشت.

60610

 

نظرات کاربران
دختر پرسپوليسي
عليپور آقاي گل ميشه و تو دربي با منشا ششتقلال و ميتركونن
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۴:۲۳
پاسخ
11
79
کیانوش
هاه...هاه...هاه...هاه.....با اینکه روایت دیگری از این جوک را پارسال هم شنیده بودم ولی باز هم خنده داره...
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱:۱۷
23
4
بابک
دوستانی که میگن برانکو اصلا بازیکن ساز نیست!!!دوستانی که میگن مربی خارجی فرقی با مربی ایرانی نداره!!دقت کنید... یادتونه درخشان بازی آخرش علیپور رو به باد انتقاد و توهین گرفت فقط بخاطر چند تا فرصت از دست رفته؟!تقریبا با صحبتاش شخصیتشو نابود کرد!!! اما برانکو اومد با وجود همه انتقادات بهش اطمینان کرد و از نظر فنی و روانی باهاش کار کرد تا امسال که میبینید علیپور داره هر بازی میدرخشه!!! دوستان اگر امثال درخشان و فیروز کریمی تو این فوتبال نتیجه نمیگیرن بخاطر همین موارد هست!!!تا مربیان خارجی خوب هستن قدرشونو بدونیم!!! فرق نمیکنه کیروش برانکو کرانچار شفر و ... مهم استفاده از دانش اینهاست!!! ادمین...
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۴:۱۳
پاسخ
12
77
پاس ن هتریک
حقشه بایدم باشه...ولی آقامعلم بادفاع اتوبوسی زیاد مطمئن نیستم ازاین انتخاب
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۴:۱۲
پاسخ
10
57