آل‌نعمه: می‌خواستیم پس از شروع بازی از زمین بیرون برویم!

آل‌نعمه: می‌خواستیم پس از شروع بازی از زمین بیرون برویم!

2765
18:22
08 دی 1396
بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازیکنان می خواستند پس از سوت شروع دیدار با فولاد از زمین بیرون بیایند، اما شخصیت‌شان اجازه این کار را نداد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازیکنان می خواستند پس از سوت شروع دیدار با فولاد از زمین بیرون بیایند، اما شخصیت‌شان اجازه این کار را نداد.

به گزارش وبسایت نود ، احمد آل‌نعمه که در دیدار با فولاد کار سرمربیگری تیم نفت را بر عهده داشت، پس از شکست تیمش اظهار داشت: همه، شرایط تیم ما را می‌دانستند. ما قرار نبود امروز بازی کنیم. در واقع هدف این بود که بازیکنان پس از سوت شروع بازی از زمین خارج شوند، اما آنها به خاطر شخصیت‌شان بازی کردند و بیرون نیامدند. واقعاً نمی‌خواستیم فوتبال ایران با این کار ضربه بخورد، چون اگر بیرون می‌آمدیم، فولاد به راحتی پیروز می‌شد.

وی افزود: بازی خوبی بود و فولاد نیز عملکرد خوبی از خود نشان داد. بچه‌های ما هم امروز زحمت زیادی کشیدند. شاید اگر مصدومان در کنار تیم بودند، شرایط بهتری هم برای نفت رقم می‌خورد. واقعاً باید به دادِ تیم نفت برسند. ما قرار گذاشته‌ایم که ساعت 11 فردا به سازمان لیگ برویم و با مسئولان حرف بزنیم و مشکلات را بگوییم. با این شرایط نمی‌توانیم کاری کنیم و هیچ‌کسی هم برای دیدار بعدی که با پرسپولیس است، نمی‌آید. باید تکلیف تیم را روشن کنند. واقعاً‌ خسته‌ شده‌ایم و مغزمان دیگر نمی‌کشد.

بازیکن نفت ادامه داد: از سال قبل مسئولیت تیم نفت بر عهده شرکت بهنام پیشرو بود، اما از هفته سوم چهارم فصل جاری امور باشگاه در اختیار نفت طلاییه قرار گرفت. حالا هم که حرف از یک شرکت دیگر است. امیدواریم این آخرین بار باشد که چنین تغییراتی صورت می‌گیرد. اگر فرد جدیدی می‌آید، باید با تمام قوا و وجود بیاید. اداره این تیم و ماندنش در لیگ برتر سخت است، بنابراین امیدوارم مدیریت جدید با برنامه‌ای قوی بیاید و با یک تیم فوتبالی کار را به جلو ببرد.

آل‌نعمه درباره فسخ قرارداد بازیکنان تیم نفت گفت: یکی دو بازیکن تیم امضای رضایت‌نامه را گرفته بودند، اما سازمان لیگ امضای جهانیان را قبول نداشت و نتوانستند جدا شوند. الان هم بلاتکلیف هستیم، چون نمی‌توانیم از کسی رضایت‌نامه بگیریم. فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ هم قول داده فردا شرایط برای فسخ یک‌طرفه قرارداد اعضای تیم فراهم شود.

 

1004

نظرات کاربران