آلوز: انتقادات باعث رشد شخصیتی نیمار می‌شوند

آلوز: انتقادات باعث رشد شخصیتی نیمار می‌شوند

881
13:42
23 شهریور 1397
مدافع برزیلی پاریسن ژرمن اعتقاد دارد انتقادات باعث پیشرفت نیمار خواهند شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع برزیلی پاریسن ژرمن اعتقاد دارد انتقادات باعث پیشرفت نیمار خواهند شد. 

به گزارش وبسایت نود، دنی آلوز که به دلیل پارگی رباط صلیبی جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست داد در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده انتقاداتی که از نیمار برزیلی در طی این مسابقات شد باعث پیشرفت او خواهند شد. 

آلوز به نقل از espn گفته:

گاهی اوقات در زندگی اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود به بلوغ بیشتری برسید و متوجه شوید باید باز هم پیشرفت کنید. من با نیمار زیاد صحبت کردم و فکر می کنم اتفاقاتی که در جام جهانی رخ داد تجربه خوبی برای او خواهد شد. انتقاداتی که از او شد باعث بلوغ بیشترش می شود. به او گفتم که اگر یک مسئله ای را افراد زیادی بازگو می کنند باید قبول کند که آن موضوع درست است. همه افراد نقطه ضعف دارند و ما باید سعی کنیم رشد کنیم تا به کمال برسیم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
الوز جونم ..مطمئن باش اونایی ک ب عسقممم..نیمارم انتقاد میکنن... بارساییا و رئالیان...( البته بارساییا بیشترن) ک از بودن نیمارم ..ناراحتن...چون‌ نیمارم ..بعد بزرکترین کامبک تاریخ ک برا بارسایی ب وجود اورد و مسی در اون بازی نقش توپ جمع کن داشت... بعد اون بزرگترین کامبک .. بزرگترین سوزش تاریخ برا بارساییا ب وجود اورد.. و بارسابیا هیچوقت فراموش نمیکنن... و رئالیا هم ب علت اینک ..نیمارم تو‌الکلاسیکوها ب رئال زیاد ازار رسوند ..و ناراحتشون کرد...دوس ندترن قاتلشون ب تیمشون بیاد.. :-P تازه ...‌این بی انصافیه ک ب عملکرد عشقممم نیمارم در جام جهانی انتقاد شه...چون نیمارم بعد ۴ماه مصدومیت وارد جام جهانی شد و‌ ب دور از تمادگی... اما با این حال.. چند رکورد تو حام جهانی زد و در کل نسبت ب رونالدو و مسی ..عملکردش عالی بود... اما باز بی انصافیه ک‌ ب نیمارم انتقاد شه... در بازی با بلژیک هم...‌نیمارم ..چقد فرصت حاصر اماده درست کرد..اما وقتی کوتینیو و ژسوس و فیرمینو و اگوستو خرابشون کنن..دیگ نیمارم چه کنه..؟؟؟ پس بی انصافیه... :-P درکل ..وقتی نیمارم ..با پاریسن ژرمن قهرمان اروپا شد و توپ طلا برد...‌دهن همه منتقدانش میبنده.. :-)
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۶:۳۸
پاسخ
20
7
حامد مسی عشق آرژانتین
فکر کنم اولین بارمه که جوابت رو می‌دم، فقط خواستم بگم حرفات حتی ارزش جواب دادنم نداره
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۲:۱۶
1
11
Amir persp0lisi
بزرگترین اشتباه نیمار جدایی از بارسا بود و یواش یواش تبدیل به یه بازیکن معمولی میشه
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴:۱۹
پاسخ
5
17