آلکاسر: نمی توانستم فرصت حضور در بارسلونا را رد کنم

آلکاسر: نمی توانستم فرصت حضور در بارسلونا را رد کنم

1796
20:07
18 شهریور 1395
پاکو آلکاسر بعد از پوشیدن پیراهن بارسلونا و معرفی به هواداران این تیم در ورزشگاه نوکمپ، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و از خوشحالی خود سخن گفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - پاکو آلکاسر بعد از پوشیدن پیراهن بارسلونا و معرفی به هواداران این تیم در ورزشگاه نوکمپ، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و از خوشحالی خود سخن گفت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مهاجم سابق تیم والنسیا عنوا کرد که برای فتح عناوین قهرمانی به بهترین باشگاه دنیا پیوسته است اما می خواهد نقشی در این قهرمانی ها داشته باشد. وی در نخستین صحبت های خود گفت:

هم تیمی ها استفبال خوبی از من داشتند و اگر مربی تصمیم بگیرد که مقابل آلاوز از من استفاده کند، مسلماً آماده خواهم بود. با شور و شوق زیادی آمده ام، می خواهم رشد کنم و چیز های زیادی از این بازیکنان بزرگ یاد بگیرم. بازی کردن در کنار MSN به این معنی است که همه چیز آسان تر خواهد شد. نقش من آن است که مربی تصمیم می گیرد، چون فصل طولانی است و بازی های زیادی وجود دارد و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. هر بازیکنی نقش خود را ایفا خواهد کرد و من امیدوارم که در بهترین باشگاه دنیا همین کار را انجام دهم.

با توجه به اینکه اگر مثلث خط حمله بارسلونا یعنی مسی، سوارز و نیمار دچار مصدومیت نشوند، فرصت محدودی به آلکاسر خواهد رسید، این بازیکن مصمم است تا هر طور که می تواند به تیم کمک کند:

ما سرخیو روبرتو را به عنوان مثالی واضح پیش رو داریم. او کار خود را در خط میانی آغاز کرد و سپس به یک مدافع کنار تبدیل شد و اگر قرار باشد من هم برای حضور در میدان مجبور به انجام چنین کاری شوم، این کار را خواهم کرد. من در مورد این انتقال با خانواده ام صحبت کردم و تصمیم گرفتم که پاسخ مثبت دهم. نمی توانید چنین فرصتی را رد کنید، از حضور در بارسلونا هیجان زده ام.

آلکاسر پاسخ مختصری هم به منتقدان خود در والنسیا داشت و گفت:

مردم آزاد هستند تا هر چه می خواهند بگویند اما من فقط به آنچه در پیش است فکر می کنم نه چیز هایی که پشت سر گذاشته ام. بدیهی است که برای پیشرفت به عنوان بازیکن به اینجا آمده ام و می خواهم فرصت هایی که به من داده می شود را به دست گیرم.

1771

نظرات کاربران
marcos
ارزوی هر بازیکن خوب دنیا اینکه حتی رو نیمکت تیم بارسلونا بشینه قطعا نیمکت نشین کامل نیست با توجه به طولانی بودن فصل زیاد بازی بهش میرسه
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۳:۴۰
پاسخ
0
8
محمد
برو بشین رو نیمکت پسر خوب. آخر فصل حسرت ترک والنسیا رو میخوری
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۱:۰۱
پاسخ
19
5
صدرا اس اسی بارسایی
یعنی تو الان طرفدار والنسیایی؟؟؟!!!
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۲:۲۱
2
8
بارسا
ما آلکاسر رو با سی میلیون یورو خریدیم . با این حال مطمئن باش بیشتر از خامس رئال که هشتاد میلیون خرج برداشته بازی خواهد کرد . حتی بیشتر از ایساکو !!!
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۸:۵۲
0
16
MEHDI
موفق باشی
۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۳:۵۳
پاسخ
1
17