آلگری: بازی با اینتر برای ما کلیدی است؛ ناکامی دیبالا در گلزنی نگرانم نمی‌کند

آلگری: بازی با اینتر برای ما کلیدی است؛ ناکامی دیبالا در گلزنی نگرانم نمی‌کند

890
18:58
27 شهریور 1395
سرمربی یوونتوس بازی فردا شب مقابل اینتر را نخستین قدم در مسیر کسب قهرمانی سری آ می داند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی یوونتوس بازی فردا شب مقابل اینتر را نخستین قدم در مسیر کسب قهرمانی سری آ می داند.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری در آستانه بازی فردا شب مقابل اینتر در سن سیرو اعتقاد دارد تیمش در این بازی با اینتر متفاوتی روبرو خواهد شد.

آلگری به نقل از Football Italia در نشست خبری خودش گفت:

اتفاقات کوچک در نهایت اتفاقی اساسی می شوند و به همین دلیل باید متوجه شویم تمام جزئیات اهمیت دارند و فتح دوباره اسکودتو بسیار دشوار است. فقط به خاطر اینکه یوونتوس ترکیب قوی تری دارد بدین معنی نیست که در هر بازی پیروز خواهد شد.

فردا بازی شگفت انگیزی است. این بازی نخستین قدم در راه فتح اسکودتو است. عده ای شاید بگویند تازه در هفته چهارم هستم اما من می گویم که این بازی نخستین قدم بزرگ به سوی قهرمانی است. 3 یا 4 بازی هستند که احساس می کنید در پایان فصل سرنوشت ساز خواهند بود و این بازی مقابل اینتر قدرتمند یکی از آن ها است.

همه بازیکنان در دسترس هستند. استورارو هم از هفته آینده در دسترس خواهد بود. تنها لیخشتاینر حضورش در بازی فردا قطعی است.  خدیرا هم بازی خواهد کرد. تغییراتی در ترکیب خواهم داد چون هر سه روز باید بازی کنیم. فراموش نکنیم گذاشتن بازیکن روی نیمکت توهین به او نیست. تیمی که قدرتمندترین نیمکت را دارد در پایان فصل قهرمان می شود. اگر در ماه مارس بازیکنانی نداشته باشید که از روی نیمکت به بازی بیایند و به شما کمک کنند نمی توانید قهرمان اسکودتو شوید.

می دانیم اینتری که فردا مقابل ما بازی می کند با اینتری که پنج شنبه شب شکست خورد متفاوت است. آن ها می خواهند نشان دهند که در سطح یوونتوس هستند. من آدم دلواپسی نیستم. تکرار می کنم که عملکرد تیم مقابل سویا خوب بود. به رسانه ها احترام می گذارم اما باید به عملکرد تیم نگاه کنم. تعادل ضروری است.

اگر فردا پیروز شویم به این معنی نیست که در 50 بازی بعدی پیروز خواهیم شد. اگر بازی مساوی شود و یا شکست بخوریم هم شرایط یک مقدار جزئی تغییر می کند. این بازی تنها یک قدم در مسیر ما برای کسب قهرمانی است. هر نتیجه ای بدست آید ما نباید از مسیرمان منحرف شویم.

پست دیبالا تغییری نکرده تنها تفاوت با گذشته این است که هنوز نتوانسته گلزنی کند. این اتفاق در زندگی یک مهاجم رخ می دهد. در بازی چهارشنبه ما چند تغییر تاکتیکی ایجاد کردیم. فردا شب هم با سه مدافع بازی خواهیم کرد. بازی با هیگواین و مانژوکیچ ممکن است اما این چیزها باید به تدریج رشد کنند.

2031

نظرات کاربران