آلگری: بازی با جنوا در سرنوشت اسکودتو موثر است

آلگری: بازی با جنوا در سرنوشت اسکودتو موثر است

1233
15:36
02 اردیبهشت 1396
آلگری در مورد اهمیت جدال با جنوا صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری در مورد اهمیت جدال با جنوا صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس که هفته قبل موفق شد با شکست دادن بارسلونا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند، یکشنبه شب در سری آ میزبان جنوا است تا گامی دیگر به سوی قهرمانی در سری آ بردارد، آلگری سرمربی بیانکونری در مورد دیدار این هفته تیمش چنین گفته است:

کسب سه امتیاز مقابل جنوا بسیار حیاتی است، این سه امتیاز می تواند برای فتح اسکودتو سرنوشت ساز باشد. از روز جمعه به بعد، هر سه روز یک بار، باید به میدان برویم بنابراین امتیازات دیدار با جنوا اهمیت زیادی دارد و می تواند به فتح اسکودتو منجر شود. همه منتظر لغزش و شکست یوونتوس هستند، اما بازی حساسی پیش رو داریم و باید عملکردی خوب ارائه دهیم.

هنوز جا برای پیشرفت داریم، به طور مثال در نیمه دوم دیدار با بارسلونا قدری شتاب زده عمل کردیم، باید از نظر فردی در مواجهه با بازی های بزرگ بهتر عمل کنیم و پیشرفت کنیم. یوونتوس باید به چنین بازی های بزرگی عادت کند، این بخشی از فرآیند پیشرفت باشگاه است که از زمان ریاست آنلی آغاز شده است.

مسئله مهم این است که با ذهنیت درست و روحیه ای مناسب به زمین برویم و مبارزه کنیم، باید به همه یادآوری کنم که هنوز چیزی نبرده ایم. باید خشنودی را کنار بگذاریم، چون هنوز چیزی را فتح نکرده ایم. درست است رضایت از خود باعث می شود بهتر تمرین کنید ولی همین خشنودی ممکن است منجر به لغزش شود.

آلگری در مورد قرعه یوونتوس نیز در لیگ قهرمانان چنین گفت:

موناکو به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده و این موضوع کیفیت آن ها را نشان می دهد. موناکو جوانان مستعد و با کیفیتی دارد، شاید پیشینه یوونتوس را نداشته باشند ولی کار سختی برای صعود به فینال داریم. هدف مان صعود به فینال و قهرمانی در این مسابقات است ولی فقط بعد از بازی مقابل آتالانتا است که می توانیم به این موضوع بیاندیشیم.

1878

نظرات کاربران