آلگری: باید نمایشی مثل بازی با اتلتیکو داشته باشیم؛ خوش شانسیم که رونالدو را داریم

آلگری: باید نمایشی مثل بازی با اتلتیکو داشته باشیم؛ خوش شانسیم که رونالدو را داریم

1013
11:46
27 فروردین 1398
سرمربی یوونتوس می خواهد تیمش نمایش مقابل اتلتیکو مادرید را تکرار کند.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری خودش پیش از بازی امشب با آژاکس در لیگ قهرمانان عنوان کرده شاگردانش برای حذف نماینده هلند به تکرار نمایش خودشان در بازی با اتلتیکو مادرید نیاز دارند. 

آلگری به نقل از espn گفته:«نتیجه بازی رفت اهمیتی ندارد و ما باید با ذهنیتی مشابه بازی با اتلتیکو به میدان برویم. باید برای آژاکس احترام قائل باشیم. بازی تاکتیکی خواهد شد و باید نسبت به بازی رفت بهتر کار کنیم. مانژوکیچ و کیه لینی به این بازی نمی رسند. داگلاس کاستا هم کاملا آماده نیست و شاید در دقایق پایانی به میدان برود.

در مورد بازی دادن به مویزه کین و دیبالا هنوز تصمیمی نگرفتم. رونالدو در شب بازی های احساس به آدم دیگری تبدیل می شود. این خصوصیتش استثنایی است. می توانید اراده را در صورتش ببینید. از نظر جسمانی نسبت به هفته پیش آماده تر است. خوش شانسیم که او را در اختیار داریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Ali Mahanadi
خوشم میاد این‌ها کریس رو فقط برای چنپیون خریدن.آخ چه حالی میده امسالم مرسی چمپیون رو ببرن
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰:۲۴
پاسخ
1
1
حامد مسی عشق آرژانتین
جوجه رو آخر پاییز می‌شمارن جناب
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶:۳۵
پاسخ
8
7
عشقممم نیمار
خوشم میاد ک‌تبلیغات برای بزرگ‌کردن رونالدو‌..همچنان ادامه داره :-) در تاریخ فوتبال ثبت شد ک یوونتوس ..تاقبل اومدن رونالدو‌..‌همش ۲گانه ( جامه‌خذفی و سری آ) میگرفت ..ولی تا رونالدو‌ اومد ..‌با حضور رونالدو‌..‌از جام حذفی ..تحقیر امیز حذف شد :-) میگم عاقای الگری ک‌میگن ..خوشانسن ک‌ رونالدو‌دارن ..در مورده بازی با اتالانتا در جام خذفی ک با ۳ گل ازش شکست خورد و‌ رونالدو هم‌۹۰دیقه تو‌زمین بود ..هست یا ن ؟؟ :-)
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸:۳۸
پاسخ
11
4