آلگری: با فتح ششمین اسکودتوی متوالی تبدیل به افسانه می شویم

آلگری: با فتح ششمین اسکودتوی متوالی تبدیل به افسانه می شویم

684
14:24
12 بهمن 1395
سرمربی موفق بیانکونری اعتقاد دارد که شش قهرمانی پشت سر هم در لیگ فوق العاده خواهد بود و برای سالیان دراز دست نیافتنی خواهد ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی موفق بیانکونری اعتقاد دارد که شش قهرمانی پشت سر هم در لیگ فوق العاده خواهد بود و برای سالیان دراز دست نیافتنی خواهد ماند.

به گزارش وب سایت نود، در تاریخ سری آ ایتالیا تا کنون هیچ تیمی موفق به کسب بیش از 5 قهرمانی متوالی نشده است، حال یوونتوس این شانس را دارد که با قهرمانی در این فصل به رکوردی خارق العاده برسد. آلگری که دیشب موفق شد جایزه بهترین مربی سال ایتالیا را از آن خود کند طی مصاحبه ای در این مورد گفت:

بازیکنان این عناوین را به دست آوردند و باید به آن ها اعتبار داد. هیچ رازی در کار نیست و این موفقیت فقط به خاطر داشتن بازیکنان و باشگاه خوب است. مربی تنها باید مراقب باشد تا به این ترکیب کمترین آسیب ممکن را وارد کند.

وی همچنین در مورد 6 اسکودتو متوالی نیز افزود:

شش اسکودتو؟ این به یک دستاورد افسانه ای برای باشگاه تبدیل خواهد شد. کسی تا به حال موفق به انجام این کار نشده است. ولی ما رم و ناپولی را پشت سر خود می بینیم و یک شنبه در یک بازی سخت باید به مصاف اینتر برویم. در نتیجه راه طولانی و دشواری پیش روی ماست.

4416

نظرات کاربران