آلگری: خوشحالم بعد از آن بازیِ بد مقابل جنوا، نمایش خوبی داشتیم

آلگری: خوشحالم بعد از آن بازیِ بد مقابل جنوا، نمایش خوبی داشتیم

863
07:05
14 آذر 1395
آلگری از بازی تیمش مقابل آتالانتا راضی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری از بازی تیمش مقابل آتالانتا راضی است.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس در هفته پانزدهم سری آ موفق شد آتالانتا شگفتی ساز این فصل فوتبال ایتالیا را مغلوب کند و بعد از شکست مقابل جنوا در هفته گذشته، یک نتیجه خوب را کسب کند. آلگری در پایان بازی در مورد پیروزی تیمش گفت:

نمایش خوبی بود و از عملکرد کلی تیم راضی هستم، اگرچه در اواخر نیمه اول، طی سه صحنه اجازه دادیم حریف، توپ های خطرناکی را به سمت دروازه ما بفرستد که باید روی آن ها بهتر کار می کردیم.

بازی کردن پیانیچ در پست پشت دو مهاجم، به صورت اتفاقی و آزمایشی نبود. او در این پست آزادی عمل را داشت و می توانست عقب تر هم برگردد و در زمان لازم به تیم کمک کند. وقتی دیبالا و پیاتسا به ترکیب تیم بازگردند، قطعاً گزینه های بیشتری برای انتخاب دارم، اما خوشحالم که بعد از بازی مقابل جنوا، نمایش خوبی ارائه کردیم.

دو مهاجم تیم در این بازی خیلی خوب کار کردند و هیگواین هم می توانست در این بازی گلزنی کند. مانژوکیچ نمایش خیلی خوبی داشت، او فداکاری زیادی در زمین انجام داد. اگر مانژوکیچ و هیگواین همیشه همینطور پرس کنند، فکر می کنم می توانیم در بعضی بازی ها حتی با حضور این دو نفر و دیبالا با ترکیبی سه نفره در خط حمله بازی کنیم، البته باید خط هافبک قوی تری نسبت به بازی مقابل آتالانتا در زمین داشته باشیم.

باید سعی کنیم در بازی چهارشنبه شب مقابل دینامو زاگرب نتیجه لازم را بگیریم تا به عنوان سرگروه صعود کنیم، بعد از آن به دربی تورین فکر می کنیم.

2021

نظرات کاربران