آلگری: در طی سه سال گذشته تنها رئال مادرید بهتر از ما کار کرده است

آلگری: در طی سه سال گذشته تنها رئال مادرید بهتر از ما کار کرده است

1537
14:49
24 بهمن 1396
آلگری معتقد است رئال مادرید تنها تیمی است که در طی سه فصل گذشته در لیگ قهرمانان، بهتر از یوونتوس کار کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری معتقد است رئال مادرید تنها تیمی است که در طی سه فصل گذشته در لیگ قهرمانان، بهتر از یوونتوس کار کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در آستانه دیدار حساس یوونتوس - تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا، ماسیمو آلگری سرمربی بیانکونری از پیشرفت تیمش در لیگ قهرمانان صحبت کرده، او اعتقاد دارد در طی سه فصل اخیر که تیمش دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده، تنها رئال مادرید بهتر از آن ها کار کرده است. صحبت های آلگری این چنین است:

بازی پایاپایی مقابل تاتنهام پیش رو داریم، مسابقه ای 50-50 است، نمی توان پیش بینی کرد. باید کاملاً با تمرکز و مراقب باشیم. باید از ذهن و تکنیک مان بهره بگیریم، چرا که آن ها تیمی فیزیکی هستند. باید در تصاحب توپ کاملاً با دقت عمل کنیم، البته که اگر می خواهیم راهی دور بعد شویم باید در لندن هم بازی خوبی انجام دهیم. باشگاه و همینطور تیم یوونتوس پیشرفت خوبی داشته است، به خصوص در زمینه اعتماد به نفس در رقابت های اروپایی، ما توانسته ایم نتایج خوبی بگیریم و به دستاوردهای مهمی رسیده ایم. توانسته ایم به دو فینال در طی سه فصل اخیر برسیم و این موضوع مهمی است. در طی سه سال اخیر، تنها رئال مادرید بهتر از ما در اروپا کار کرده است. این چنین مقایسه ای با تیم های بزرگ اروپا مثل بایرن مونیخ و بارسلونا، مسئله مهمی است.

1878

نظرات کاربران
Cr7-17
نه بابا داورسلونا بهتر بوده مگه ندیدی فصل قبل فقط کوپا رو برد !Hala madrid¡...
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲:۲۸
پاسخ
5
6
بارسلونا❤
در طی سه سال گذشته ، بارسا یبار قهرمان اروپا شد ولی شما دوبار به فینال رسیدید که هیچکدومش موفق نشدین .... پس رئال و بارسا و حتی اتلتیکو از شما بهتر کار کردن ... پارسال فینال هم جلو رئال تحقیر شدین .. نیمه‌ی دوم با تاکتیک اشتباهت تیم رو فرستادی به دفاع ... رئال تیمیه که اگه یه تیم بخاد جلوش دفاعی بازی کنه ، بهش رحم نمیکنه ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶:۵۱
پاسخ
10
9
مستاجر خدا
دیگه بهترین جمله برای من همین بود اول رئال دوم یووه و ایمان دارم به تکرار فینال قبل
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵:۵۳
پاسخ
13
15
CR 6+4 FCP
حرف درستی زدی آلگری ولی این رو بدون 60 سال آینده هم رئال بهترین تیم دنیاست.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۳:۱۴
پاسخ
13
12