آلگری: دوست دارم سرمربی ایتالیا شوم ولی فعلاً نه!

آلگری: دوست دارم سرمربی ایتالیا شوم ولی فعلاً نه!

1831
18:54
27 آبان 1396
آلگری احتمال حضورش در تیم ملی ایتالیا را رد کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری احتمال حضورش در تیم ملی ایتالیا را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از برکناری ونتورا، صحبت های زیادی درباره سرمربی بعدی تیم ملی ایتالیا مطرح شده و نام آلگری هم در کنار اسامی ای همچون آنچلوتی و مانچینی برای حضور روی نیمکت آتزوری ها، شنیده می شود. اما سرمربی یوونتوس حضورش در تیم ملی را تکذیب کرده و عنوان کرده که از شرایطش در یوونتوس کاملاً راضی و خوشحال است:

حضور در تیم ملی ایتالیا؟ نه اصلاً. من در یوونتوس خوشحال و راضی هستم و می خواهم اینجا بمانم. باید دید در آینده چه می شود. حضور در تیم ملی رویایی است که در آینده به آن می اندیشم. در حال حاضر تمام تمرکزم روی یوونتوس است و هنوز کارهای زیادی در یووه داریم که باید انجام دهیم. در مورد حضور در تیم ملی، سال ها بعد می اندیشم.

آلگری در مورد ترکیب تیمش برای دیدار این هفته در سری آ هم صحبت هایی داشت:

بوفون و بارزالی در این مسابقه به میدان نمی روند. شرایط آن ها خوب است ولی قطعاً بابت حذف تیم ملی، ناراحت هستند. پیانیچ و کوادرادو مشکلی برای همراهی تیم ندارند ولی روز یکشنبه درباره ترکیب تیم تصمیم نهایی را میگیرم. بازی سختی داریم، در یک ماه و نیم آینده بازی های مهمی داریم و باید تمام تلاش مان را به کار گیریم.

1878

نظرات کاربران
karma
کارنامه‌ت تو میلان رو فراموش نکن ! نتایجی که تو یوونتوس گرفتی بخاطر بوفون و بارزالی و پیرلو و... بوده که الان همگی بازنشسته شدن ! بدون اونا ایتالیا رو تبدیل می‌کنی به میلان فصل آخرت...
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۰:۳۹
پاسخ
7
4
سهیل
اولا که کارنامش تو میلان آخرین قهرمانی میلان با کی بود؟آلگری آخرین صعود به چمپیونز لیگ با کی بود؟ آلگری ووقتی هم سال آخر خوب نتیجه نمیگرفت گفت اگه من برم هیچ کس نتیجه بهتر از من نمیگیره.تا الانم نگرفت. 2. کونته تیم یووه ای رو داشت که خیلی خوب بود ولی چمپیونز لیگ اصلا بعد گروهی تموم میشد و با ترس بازی میکرد.همون موقع الگری میلان فلک زده رو میاورد بالا از گروهش. نه پس میخواستی اون میلان رو قهرمان سی ال کنه؟؟؟؟؟ بزرگترین تئوریسین فوتبال ایتالیاس الگری
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۹:۱۳
2
2