آلگری: رونالدو انگیزه زیادی برای بردن توپ طلای بعدی دارد

آلگری: رونالدو انگیزه زیادی برای بردن توپ طلای بعدی دارد

1092
13:28
14 آذر 1397
سرمربی یوونتوس اعتقاد دارد جایزه توپ طلا باید به فوق ستاره پرتغالی این تیم می رسیده است.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری ضمن تاکید بر اینکه توپ طلای ۲۰۱۸ باید به کریستیانو رونالدو می رسیده، عنوان کرده این بازیکن از انگیزه زیادی برای بردن دوباره این جایزه فردی دارد. 

آلگری به نقل از espn گفته:

فکر می کنم رونالدو به خاطر کاری که برای رئال مادرید در فصل گذشته کرد شایسته تصاحب توپ طلا بود. در جام جهانی هم به طور منطقی نمی شد انتظار بیشتری از پرتغال داشت. البته فکر می کنم این مسئله رونالدو کمک می کند تا انگیزه بیشتری برای درخشش در این فصل داشته باشد. او می خواهد توپ طلای بعدی را با یوونتوس ببرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
به حامد
همه طرفدارای کنونی رئال و بارسا مطمئنم تیمشون ضعیف بشه و تیمای ایتالیایی اوج بگیرن میان سراغ این تیما. عشق است میلان و سری آ
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲:۱۸
پاسخ
1
4
حامد
خوده باشگاه هم واسه کسب توپ طلا تاثیر زیادی داره مطمئنم اگه رونالدو تو رئال میموند شانسش واسه بردن توپ طلا خیلی بیشتر میشد و شاید مودریچ رو پشت سر میگذاشت
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶:۰۰
پاسخ
6
23
عشقممم نیمار
یوونتوس ک‌طلسم‌شدست .و‌نمیتونه قهرمان اروپا شه..پ چطوو رونالدو‌میخات توپ طلا ببره؟؟:-) نکنه با‌بردن لیگ‌ایتالیا ک‌ارزش انچنانی نداره میخات توپ طلا ببره؟؟:-) دیگ تموم شد دوران رونالدو‌ و مسی ک توپ طلا مفت بب ن..:-P رونالدو‌ در رئال..ب لطف حمایت عمو‌پرز ..توپ طلا می برد ... اما در یوونتوس ک حامی خاصی ک‌نداره و‌عمو پرزی نیس ک توپ طلا مفت ب رونالدو‌..تقدیم کنه:-)
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷:۴۰
پاسخ
34
7
ehsan
نظراتت نخونده منفی میدم . یخورده تغییر بد نیست مثلا اینکه نگی عشقم نیمار چون خیلی خیلی خیلی لوثه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۲۷
3
26