آلگری: منچستریونایتد خوش‌شانس بود؛ از این بازی درس می‌گیریم

آلگری: منچستریونایتد خوش‌شانس بود؛ از این بازی درس می‌گیریم

2280
12:55
17 آبان 1397
سرمربی یوونتوس اعتقاد دارد تیمش مقابل منچستریونایتد بدشانس بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی یوونتوس اعتقاد دارد تیمش مقابل منچستریونایتد بدشانس بوده است.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری پس از شکست ۱-۲ تیمش مقابل منچستریونایتد ضمن ابراز تاسف از موقعیت های از دست رفته یوونتوس عنوان کرد تیم ژوزه مورینیو خوش شانس بوده است.

آلگری به نقل از اسکای ایتالیا گفته:

نتیجه ناامید کننده ای است چون تیم خوب بازی کرد. باید از فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم. گل رونالدو استثنایی بود اما فرصت های زیادی داشتیم. در نیمه اول می توانستیم ۳ یا ۴ گل بزنیم. باید از این بازی درس بگیریم. منچستریونایتد تنها از روی ضربات آزاد می توانست به گل برسد و ما به آن ها این فرصت را دادیم. یونایتد مثل بازی اخیر خودش در ۸۰ دقیقه کاری نکرد و تنها در دقایق پایانی در شرایطی مشابه پیروز شد. آن ها در این هفته ها خوش شانس بودند. از عملکرد تیم راضی هستم اما عملکرد خوب بدون نتیجه اهمیتی ندارد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
شیر آبی لندن
نه که جلو تاتنهام پارسال شما غلطی کردین. با موقعیت کم بهترین بهره برداری رو کرد مورینیوی بزرگ. عرضه داشتین می بردین شما که خودت سلطان دفاع اتوبوسی بودی چی شد مورینیو پنچرت کرد؟ :)))
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۵۹
پاسخ
38
52
حامد مسی عشق آرژانتین
اولا یک ربع اول بازی رو فراموش کردی به این ۱۰ دقیقه‌ی آخر اضافه کنی، باشه بقیه‌ی دقایق کاری نکردن چون سبک بازیشون اینطوری هست، تیم‌های مورینیو کلا همینطوری بازی می‌کنن، ولی به محض دریافت گل نابودتون کردن، بدبخت مورینیو چی می‌کشه با این خط دفاعیه داغون و فرصت سوزی بازیکنانش
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰:۳۱
پاسخ
31
41
آلساندرو
بازی خوبی انجام داد یووه آلگری سرمربی خوبیه و این موقعیت سوزی ها رو درستش میکنه. تیم عالیه. خوب شد این بازی رو باختن که یادشون نره که فوتبال شانس هم توش دخیله. فدای سر تیم. مگه این بازی، تاثیری روی صدرنشینی تو این گروه داره؟
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵:۰۲
پاسخ
37
35