آلگری، گزینه اصلی هدایت پاریسن‌ژرمن

آلگری، گزینه اصلی هدایت پاریسن‌ژرمن

3394
20:18
30 آبان 1398
توتواسپورت از حضور احتمالی مکس آلگری در پاریسن‌ژرمن در تابستان 2020 خبر داده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، پاریسن‌ژرمن با کسب 30 امتیاز از 13 بازی نخست خود در لیگ یک با اختلافی 8 امتیازی نسبت به مارسی در جایگاه نخست حضور یافته و فاصله چندانی تا کسب سومین قهرمانی متوالی ندارد. 

پاریزین در لیگ قهرمانان نیز نمایش درخشانی داشته و با کسب 12 امتیاز از 4 بازی نخست گروه A، با ایجاد فاصله 5 امتیازی با رئال مادرید بخت اصلی صعود به عنوان سرگروه محسوب می‌شود. 

با این حال نشریه توتواسپورت گزارش داده در صورت ناکامی دوباره توماس توخل در مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا، او شانس چندانی برای ادامه حضور در پاریسن‌ژرمن نخواهد داشت و این نشریه تورینی از ماسیمیلیانو آلگری به عنوان گزینه نخست هدایت پی‌اس‌جی در صورت جدایی توخل نام برده است.

آلگری که سابقه هدایت میلان را هم در کارنامه خود دارد در سال های 2014 تا 2019 هدایت یوونتوس را به عهده داشت و این تیم را به 5 قهرمانی متوالی در سری آ رساند. یووه به همراه او در سال های 2015 و 2017 به فینال لیگ قهرمانان هم رسید و اگرچه هر دو فینال را به بارسلونا و رئال مادرید واگذار کرد، اما همین کارنامه موجب شده تا پاریسی ها رویای فتح اروپا را با آلگری، امکان پذیر ببینند.

7712

نظرات کاربران
leo
خیلی خوبه
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹:۰۲
پاسخ
1
2
مه سیما پرسپولیسی بارسا یوونتوس دورتموند
تو بری پاریسن زرمن...پاریسن زرمن بره کجا؟
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۰۲
پاسخ
3
1