آلگری: یوونتوس با مشکل روبرو نیست

آلگری: یوونتوس با مشکل روبرو نیست

389
18:08
04 آذر 1396
آلگری معتقد است یوونتوس مشکلی ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری معتقد است یوونتوس مشکلی ندارد.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمو آلگری اعتراف کرده که تیمش در این فصل برای قهرمانی در سری آ کار خیلی سختی دارد ولی در عین حال عنوان کرده که یوونتوس دچار مشکل نیست. بیانکونری در حالی یکشنبه در لیگ ایتالیا به مصاف کروتونه می رود که در چهار بازی قبلی اش، فقط یک بار طعم برد را چشیده است. آلگری درباره شرایط یوونتوس چنین گفته است:

مشخص است که باید پیشرفت کنیم تا در ماه مارچ، بتوانیم پایان خوبی برای فصل مان رقم بزنیم. در لیگ ناپولی فوق العاده کار کرده است ولی ما دو سه امتیاز از دست داده ایم. اما یوونتوس دچار مشکل نیست، در لیگ سری آ و لیگ قهرمانان، شرایط خوبی داریم. تنها یک قدم با حضور در مرحله حذفی فاصله داریم.

فصل پیش، قبل از مسابقه مقابل فیورنتینا در فلورانس، هفت امتیاز در جدول برتری داشتیم، اما خیلی هم خوب بازی نمی کردیم. در آن مسابقه شکست خوردیم و بعد از آن، من تغییراتی ایجاد کردم چرا که ضروری بود. دو فصل قبل هم زمانی که ده امتیاز از صدر عقب بودیم، دچار بحران بودیم.

آمار و ارقام من را دیوانه می کند. آن چیزی که مهم است ویژگی و کیفیت بازیکنان است. امکان دارد این بازی نوبت به هوودس برسد. بوفون در بازی با کروتونه حضور خواهد داشت، اما کیلینی، کوادرادو و برناردسکی بازی نخواهند کرد.

1878

نظرات کاربران