آل کثیر: دنبال آقای گلی در لیگ برتر هستم

آل کثیر: دنبال آقای گلی در لیگ برتر هستم

3378
16:11
07 مرداد 1394
مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: موفقیت تیم برای من از هر چیزی مهم‌تر است اما در پی آقای گلی هم هستم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: موفقیت تیم برای من از هر چیزی مهم‌تر است اما در پی آقای گلی هم هستم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، عیسی آل کثیر، درباره اینکه آیا می‌تواند آقای گلی‌اش در لیگ دسته اول را در لیگ برتر هم تکرار کند، گفت: اگر بخواهم راستش را بگویم در پی آقای گلی در لیگ برتر هستم اما قبل از آن برای موفقیت تیم فوتبال نفت تلاش می‌کنم هرچند که از آلان نمی‌توان در اینباره صحبت کرد و قطعاً هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد.

وی درباره دیدار روز جمعه تیم فوتبال نفت تهران مقابل تراکتورسازی در تبریز ادامه داد: تا اینجا که همه چیز خوب بوده و خوب تمرین کردیم و برای برد راهی تبریز می‌شویم البته بازیکنان تراکتورسازی اکثراً جدید هستند و از نظر ساختار تیمی با یکدیگر هماهنگی ندارند هرچند که این تیم ستاره زیاد دارد.

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران درباره اینکه علیرضا منصوریان سرمربی این تیم اعتقاد ویژه‌ای به او دارد، اظهار داشت: علیرضا منصوریان به من لطف دارد چرا که خودش یک مربی به روز و پر انرژی است که با همه بازیکنان رفیق است و امیدوارم بتوانم پاسخگوی محبت‌های او باشم.

آل کثیر در پایان خاطرنشان کرد: امسال تیم نفت موفق شد اسکلت اصلی خود را حفظ کند و بازیکنان جایگزین هم که به تیم ما آمده‌اند همگی خوب هستند و قطعاً با این تیم برای قهرمانی بازی می‌کنیم.

 

 

2051

نظرات کاربران
علیــ
امیدوارم بازی نفت و تراکتور بازی پر گل و جذابی باشه!
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۰:۱۰
پاسخ
1
7
4پ لیییییییییییییس
دلت نخواااد
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۲۳:۱۵
پاسخ
5
1